امير سرخوش فيناليست رقابت هاي اسنوكر قهرماني جهان شد

تهران- ايرنا- مرحله نيمه نهايي رقابت هاي اسنوكر قهرماني جهان با پيروزي امير سرخوش در مقابل احسان حيدري نژاد و راه يافتن به فينال اين رقابت ها پايان يافت.

به گزارش روز دوشنبه فدراسيون بولينگ، بيليارد و بولس، مرحله نيمه نهايي رقابت هاي اسنوكر قهرماني جهان بعد از ظهر يكشنبه (5 آذر) بين امير سرخوش و احسان حيدري نژاد آغاز شد و با پيروزي سرخوش با نتيجه نزديك و پاياپاي 7 بر 6 در مقابل حيدري و فينالي شدن سرخوش به پايان رسيد.
احسان حيدري نژاد پس از قبول اين شكست به مدال برنز رقابت هاي اسنوكر قهرماني جهان بسنده كرد.
امير سرخوش امروز(دوشنبه) در ديدار فينال، به منظور دستيابي به مدال طلاي رقابت هاي اسنوكر قهرماني جهان در مقابل پنكاج ادواني حريفي از كشور هند قرار مي گيرد.
رقابت هاي اسنوكر قهرماني جهان از 27 آبان به ميزباني شهر دوحه آغاز شد و تيم ملي اسنوكر ايران متشكل از احسان حيدري نژاد، امير سرخوش، محمد لبآبي و سياوش مزيني در بخش مردان و محمدعلي عليپور، عليرضا جوكار و محمد قيني نيز در رده پيشكسوتان به اين مسابقات اعزام شدند.
در مرحله يك چهارم نهايي اين مسابقات سرخوش با نتيجه شش بر پنج مقابل برندان ادانوق از ايرلند به برتري رسيد و حيدري نژاد نيز كك لئونگ ليم از مالزي را شش بر سه شكست داد تا هردو به نيمه نهايي اين رقابت هاي راه يابند.
ورزشي**9029**1440
خبرنگار: مهدي موذن** انتشار: گلشن

سرخط اخبار ورزش