فاز دوم پايانه بار جيرفت به بهره برداري رسيد

جيرفت - ايرنا - مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي جنوب استان كرمان گفت: فاز دوم پايانه بار جيرفت با هدف ساماندهي بهتر به خدمات حمل و نقلي جنوب استان و شهرستان جيرفت به بهره برداري رسيد.

مسعود جميلي كرماني از هزينه 35 هزار ميليون ريالي براي ساخت 28 غرفه براي استقرار شركتهاي حمل و نقلي در پايانه بار جيرفت خبر داد و افزود: اين پايانه در زميني به مساحت سه هزار و 500 متر مربع و با زيربناي 2 هزار متر مربع احداث شده است.
وي اظهار كرد: ساماندهي زيرساختهاي حمل و نقل ريلي كمك قابل توجهي به روند بهتر حمل و نقل كالا و در جنوب استان كه بيشترين محصول قابل حمل محصولات كشاورزي را دارد، خواهد كرد.
وي با تقدير از اقدام جدي معاونت فني و اجرايي و كارشناسان فني اين حوزه براي ساخت غرفه ها خاطرنشان كرد: تمام تلاش مجموعه راهداري و حمل و نقل جاده اي جنوب استان بر اين است تا خدمات ارزشمند و ماندگاري را در اين 2 حوزه انجام دهد.
جميلي با بيان اينكه ساخت اين غرفه ها در محل پايانه بار زمينه ساز بهتر خدمات دهي به رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده اي است افزود: با ايجاد جاده سلامت و فراهم كردن وسايل ورزشي در حاشيه غرفه هاي فاز 2 و محوطه سازي مناسب، امكان استراحت و ورزش كردن رانندگان در اين مكان فراهم شده است.
شهرستان جيرفت با 308 هزار نفر جمعيت از چهار بخش مركزي، اسماعيلي، ساردوئيه و جبالبارز تشكيل شده و در فاصله 230 كيلومتري جنوب كرمان واقع است.
خبرنگار: هادي شفيعي مجاز ** انتشار دهنده: نجمه حسني*
7450/3029