پاسخ رهبر انقلاب به نامه سردار سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش

تهران - ایرنا - متن پاسخ رهبر معظم انقلاب اسلامی به نامه‌ سردار سرلشكر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش منتشر شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، متن كامل پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سردار پر افتخار اسلام و مجاهد فی سبیل‌الله آقای سرلشكر حاج قاسم سلیمانی دام توفیقه
خدای بزرگ را با همه‌ی وجود سپاسگزارم كه به مجاهدات فداكارانه ی شما و خیل عظیم همكارانتان در سطوح مختلف، بركت عطا فرمود و شجره‌ی خبیثه‌ئی را كه به دست طواغیت جهان غرس شده بود، به دست شما بندگان صالح در كشور سوریه و عراق ریشه كن كرد. این تنها ضربه به گروه ستمگر و روسیاه داعش نبود، ضربه‌ی سخت‌تر به سیاست خباثت‌آلودی بود كه ایجاد جنگ داخلی در منطقه و نابودی مقاومت ضدّ صهیونیستی و تضعیف دولتهای مستقل را به وسیله رؤسای شقیّ این گروه گمراه هدف گرفته بود. ضربه بود به دولتهای قبلی و كنونی امریكا و رژیمهای وابسته به آن در این منطقه كه این گروه را به وجود آوردند و همه گونه پشتیبانی كردند تا سلطه‌ی نحس خود را در منطقه‌ی غرب آسیا بگسترانند و رژیم غاصب صهیونیست را بر آن مسلط سازند. شما با متلاشی ساختن این توده ی سرطانی و مهلك نه فقط به كشورهای منطقه و به جهان اسلام بلكه به همه ی ملتها و به بشریت خدمتی بزرگ كردید. این نصرتی الهی و مصداق: و ما رمیتَ اذ رمیت و لكن الله رمی بود كه به خاطر مجاهدت شبانه روزی شما و همرزمانتان به شما پاداش داده شد.
اینجانب صمیمانه به شما تبریك میگویم و با این حال تأكید میكنم كه از كید دشمن غفلت نشود.
آنهائی كه با سرمایه گذاری سنگین این توطئه ی شوم را تدارك دیده بودند آرام نخواهند نشست سعی خواهند كرد آن را در بخشی دیگر از این منطقه و یا به شكلی دیگر دوباره به جریان افكنند. حفظ انگیزه، حفظ هوشیاری، حفظ وحدت، زدودن هر پسماند خطرناك، كار فرهنگی بصیرت افزا و خلاصه، آمادگی‌های همه جانبه نباید فراموش شود. شما را و همه‌ی برادران مجاهد از كشورهای عراق و سوریه و دیگران را به خدای بزرگ می‌سپارم و به همه‌ی شما سلام و دعا میكنم.
والسلام علیكم و رحمةالله
30 آبانماه 1396
سید علی خامنه ای
سردار سرلشكر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز طی نامه‌ای به محضر رهبر انقلاب اسلامی، پایان سیطره شجره خبیثه داعش را اعلام كرد و این پیروزی بزرگ را به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و جهان اسلام تبریك گفت.
سیام**6984**1449**دریافت: امیر خان زاده**انتشار: امیر كاردان راد