كشتی امیدهای جهان/فرنگی كاران چهار وزن نخست حریفان خود را شناختند

تهران _ ایرنا _ وزن كشی چهار وزن نخست پیكارهای كشتی فرنگی قهرمانی زیر 23 سال جهان امروز دوشنبه در لهستان برگزار شد و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایرنا، رقابت های كشتی فرنگی زیر 23 سال جهان از فردا (سه شنبه) و به مدت 2 روز در شهر بیدگوشچ لهستان برگزار می شود.
مراسم وزن كشی چهار وزن نخست این رقابت ها امشب برگزار شد كه نتایج آن به شرح زیر است:
دروزن 71 كیلوگرم فرشاد بلفكه پس از استراحت در دور اول در دور دوم با كروموف از بلغارستان كشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این كشتی گیر در دور سوم به مصاف برنده مولداوی و اوكراین می رود در این وزن 22 كشتی گیر حضور دارند.
در وزن 75 كیلوگرم كه 25 كشتی گیربه روی باسكول رفته اند پیام بویری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف نیلیپیوك از لهستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده كشتی گیران ایتالیا و دانمارك روبه رور می شود.
در وزن 85 كیلوگرم مهدی فلاح در دور نخست با دیمیتریوف از بلغارستان مبارزه می كند و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده عباس اف از آذربایجان و كشتی گیر ژاپنی می رود در این وزن 25 كشتی گیر حضور دارند.
در وزن 98 كیلوگرم كه 23 كشتی گیر وزن كشی كرده اند امیرحسین حسینی در دور نخست با دیاز راموس از كوبا كشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این كشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده كشتی گیران لیتوانی و لهستان می رود.
ورزشی**1067*شبس*1488 *خبرنگار: رضا رمضانی*انتشار دهنده: بهمن بامداد**

سرخط اخبار ورزش