۲۸ آبان ۱۳۹۶،‏ ۱۰:۴۲
کد خبر: 82735431
۰ نفر
قتل یك جوان در بازرگان با چاقو

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان ماكو با تاكید بر ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد جدی با ناهنجاری های اجتماعی گفت: جوانی با اسلحه سرد در بازرگان به قتل رسید كه تحقیقات اولیه با جدیت در خصوص این موضوع آغاز شده است.

سرهنگ حیدر شفیعی شامگاه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار كرد: بر اساس گزارش های مردمی مبنی بر درگیری با اسلحه سرد كه منجر به قتل جوان در بازرگان شده به نیروی انتظامی شهرستان اعلام شد كه بلافاصله بررسی موضوع در دستور كار ماموران قرار گرفت.
وی با بیان اینكه این درگیری در پارك بازرگان اتفاق افتاد، گفت: بعد از درگیری لفظی، 2 جوان با چاقو درگیر و یكی از جوانان مجروح شد كه بر اثر شدت جراحت در راه بیمارستان فوت و قاتل هم متواری شده است.
سرهنگ شفیعی با تاكید بر اینكه تحقیقات مقدماتی درخصوص این پرونده آغاز شده افزود: اقدامات لازم درخصوص دستگیری قاتل در جریان است.
وی گفت: علت این درگیری در دست بررسی بوده و دستگیری متهم به قتل نیز در دست اقدام است.
به گزارش ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با كالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بد اخلاقی های اجتماعی و كاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه نیروی انتظامی این استان در سال جاری است.
ماكو در مجاورت كشورهای تركیه و جمهوری آذربایجان قرار دارد و طول مرزهای جمهوری اسلامی ایران در این منطقه با این كشورها به ترتیب 130 و 140 كیلومتر است.
7132/3072**خبرنگار: حمید قاسمی **انتشار دهنده:علیرضا فولادی