۲۷ آبان ۱۳۹۶،‏ ۲۳:۳۲
کد خبر: 82735286
۰ نفر
طوفان منچستریونایتد، نیوكسل را برد

تهران-ایرنا- شاگردان خوزه مورینیو امشب و به رغم دریافت یك گل از نیوكسل، با زدن 4 گل برابر این تیم ، طوفانی به راه انداختند و بازی باخته را بردند.

به گزارش ایرنا؛ تیم منچستریونایتد امشب در ورزشگاه اولدترافورد و درحالی كه پل پوگبا یكی از گران ترین بازیكنان حال حاضر دنیا را، پس از مدت ها در تركیب اصلی خود داشت، با ارائه یك بازی سراسر هجومی برابر شاگردان 'رافا بنیتس' اسپانیایی در تیم نیوكسل به پیروزی درخشان 4 بر یك دست یافت و فاصله اش را با صدر جدول حفظ كرد.
آنتونی مارسیال در دقیقه 37، كریس اسمالینگ در دقیقه 47 ، پل بوگبا در دقیقه 54 و روملو لوكاكو در دقیقه 71 برای شیاطین سرخ گلزنی كردند.
تنها گل تیم نیوكسل را دویگت گایل در دقیقه 14 درون دروازه دخیا جای داد.
تیم منچستریونایتد با توجه به برتری منچسترسیتی برابر لستر، برای بقا در كورس قهرمانی در لیگ برتر چاره ای به جز برتری مقابل نیوكسل یونایتد نداشت بازی را هجومی آغاز كرد و بازیكنانش چندین بار فرصت مناسب برای گلزنی داشتند اما برخلاف جریان بازی این تیم نیوكسل بود كه به گل رسید.
در ادامه شاگردان مورینیو یكی از زیباترین بازی های خود در این فصل را به نمایش گذاشتند و كار تیم نیوكسل را با نمایشی زییا و با زدن 2 گل در همان نیمه نخست تمام كردند.
نیمه دوم باز هم با برتری بازیكنان این تیم همراه بود و ضمن برتری خود 2 گل دیگر درون دروازه الیوت جای دادند و برتری تیمشان در این دیدار را درحالی كه از این تیم عقب بودند رقم زدند.
تركیب منچستریونایتد:
دخیا، والنسیا،لیندلوف،ماتا،یانگ،اسمالینگ،ماتیچ،پوگبا، راشفورد، لوكاكوو مارسیال
تركیب نیوكسل:
الیوت، یلین،كلارك،لیون،مانكولیو،ریچی،هایدن، شلوی، مورفی، گایلو و خوسلو.
تیم آرسنال در نخستین و مهم ترین دیدار هفته دوازدهم دست به كار بزرگی زد و تیم تاتنهام را در شهرآورد شمال لندن شكست داد.
تیم منچسترسیتی نیز با هدایت پپ گواردیولا برابر تیم لسترسیتی كه دو فصل پیش در این رقابت ها عنوان قهرمانی را كسب كرده بود به برتری رسید و در صدر ماند.
جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر:
1-منچسترسیتی/12 بازی/ 31 امتیاز
2-منچستریونایتد / 12 بازی/26 امتیاز
3- چلسی/12 باز ی/ 25 امتیاز
4-تاتنهام/12 بازی /23 امتیاز
شبك**ورزشی.**9144**1392**خبرنگار:سعید قهرمانی**انتشار: ابوالفضل بابایی