امام جمعه تبریز: حركت در مسیر انقلاب و رهبری ویژگی بارز بسیج است

مراغه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: ویژگی بارز بسیجیان، حركت در چارچوب انقلاب اسلامی و اطاعت‌ محض از مقام معظم رهبری است.

به گزارش ایرنا، حجت ‌الاسلام محمدعلی آل‌ هاشم در جمع مردم نمازگزاران عجب شیر با گرامیداشت سالروز رحلت پیامبر اكرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و هفته بسیج، اظهار كرد: بسیج همواره مدافع انقلاب بوده و است.
وی با بیان اینكه بسیجیان از اول انقلاب تا كنون وظایف خود را به درستی انجام داده اند گفت: بعد از این نیز با وحدت و همدلی و با اطاعت محض از فرامین مقام معظم رهبری ، بسیج در راستای تحقق اهداف انقلاب گام خواهد برداشت.
امام جمعه تبریز با تأكید بر اینكه بسیج به كمك ما نیاز ندارد و ما به كمك آنها نیاز داریم، افزود: بسیج نشان داد كه در روزهای سخت و دشوار انقلاب همیشه كارساز بوده است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز ادامه داد: باید فرهنگ بسیج در جامعه جاری شود و فرهنگ بسیج را به فرزندان خود از سنین كم آموزش دهیم.
حجت الاسلام آل هاشم ضمن قدردانی از تلاش های بسیجیان در عمران و آبادانی مناطق محروم، گفت: ما هنوز از درك تدبیر امام خمینی(ره) در ایجاد بسیج عاجزیم و شاید آیندگان در روزهای سخت و دشوار به این تشخیص امام پی ببرند.
وی ادامه داد: ما به فرهنگ و وجود بسیج نیاز داریم زیرا در طول بحران ‌ها بسیج همواره حضور دارد و زمانیكه وارد میدان می شود اوضاع سامان می یابد و تاریخ نیز این امر را ثبت و ضبط كرده است.
خبرنگار:شهرام ناعم وند**انتشار:عیسی عطاپور*8
3077/7485

سرخط اخبار استان‌ها