۲۵ آبان ۱۳۹۶،‏ ۹:۵۸
کد خبر: 82732751
۰ نفر
سند راهبردي دانشگاه خليج فارس تدوين شد

بوشهر- ايرنا- معاون آموزش دانشگاه خليج فارس بوشهر گفت: سند راهبردي اين دانشگاه تهيه و تدوين شده و در هيات امنا نيز به تصويب رسيده است.

به گزارش ايرنا، پروز حاجياني روز پنجشنبه در نشست با مسئولان دانشگاه خليج فارس بوشهر افزود: با تدوين سند ياد شده نقشه راه توسعه دانشگاه مشخص شده و اكنون در درگاه دانشگاه در اختيار دانشگاهيان قرار گرفته است.
وي بيان كرد: براي مرحله بعد تدوين سند راهبردي گروه هاي آموزشي پيش بيني شده كه اين مهم توسط گروه هاي آموزشي و دانشكده ها انجام مي گيرد.
حاجياني يادآور شد: از جمله ماموريت هاي مهم اين حوزه ارزيابي عملكرد دانشگاه است كه مراحل اوليه كار شروع شده و بجد درحال پيگيري انجام آن هستيم.
وي افزود: اكنون از جمله اقدامات انجام شده در حوزه آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه خليج فارس بوشهر راه اندازي دفتر آموزش هاي پيشرفته و الكترونيكي كردن همه فرايندها و كارها در اين حوزه است.
عبدالمجيد مصلح رئيس دانشگاه خليج فارس نيز در اين نشست با تاكيد بر سازماندهي فعاليت گروه هاي آموزشي با توجه به سند راهبردي دانشگاه گفت: از مسايلي كه گروه ها بايد به آن توجه خاص كنند، ماموريت گرا شدن گروه هاي آموزشي براي تامين نيازهاي پژوهشي و آموزشي جامعه و جهت دار كردن پايان نامه هاي تحصيلات تكميلي براساس نياز صنعت است.
هم اكنون 67 درصد از مجموع بيش از 6 هزار دانشجوي دانشگاه خليج فارس در مقطع كارشناسي و مابقي در مقطع كارشناسي ارشد و دكترا تحصيل مي‌كنند كه بر اساس برنامه ريزي انجام شده بايد شمار دانشجويان اين دانشگاه تا سال 1404 به بيش از 9هزار دانشجو افزايش پيدا كند.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهرياري** انتشار دهنده: خدانظر خواجه