بیست و دومین استاندار چهارمحال و بختیاری معرفی شد

شهركرد- ایرنا- اقبال عباسی شامگاه دوشنبه در مراسمی با حضور جبارزاده معاون وزیر كشور به عنوان بیست و دومین استاندار چهارمحال و بختیاری معرفی و سكان مدیریت این استان را برعهده گرفت.

به گزارش ایرنا، نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهركرد با تاكید بر دوری مسئولان از جناح بندی های سیاسی گفت: منشاء بسیاری از كاستی ها و مشكلات كشور، بازی گری های سیاسی است.
حجت الاسلام محمدعلی نكونام شامگاه دوشنبه در آئین معارفه استاندار جدید چهارمحال و بختیاری افزود: اختلاف سلیقه و دیدگاه امری طبیعی است كه چنانچه این اختلاف سلایق هم افزایی كنند، مطلوب است اما اگر درصدد حذف یكدیگر برآیند دچار ضایعات بسیاری می شویم.
وی، هدف نظام جمهوری اسلامی را حاكمیت ارزش های دینی دانست و گفت: لازمه تحقق این هدف، پرهیز از موضع گیری های سیاسی نابجاست.
نكونام تصریح كرد: مردم و ولی فقیه 2 ركن مهم جمهوری اسلامی است و كسانی كه در مسند مسئولیت قرار می گیرند باید در راستای مردمی و ولایی بودن نظام انجام وظیفه كنند.
امام جمعه شهركرد ادامه داد: مسئولان در هر جایگاهی كه قرار دارند باید در قبال مردم پاسخگو باشند و بكوشند تا با تدبیر و تعهد لازم نماینده خوبی برای پیاده سازی ارزش های انقلاب باشند.
نكونام با تاكید بر اینكه مسئولان باید زینت بخش جایگاه های مدیریتی باشند، اظهار كرد: كسی در مسئولیت خود موفق می شود كه آن پست به فرد ببالد و فرد زینت بخش آن پست و جایگاه باشد.
وی در ادامه با تاكید بر همدلی و همفكری برای آبادانی چهارمحال و بختیاری، افزود: مشكلات و كمبودهای بسیاری در استان وجود دارد كه می طلبد برای رفع آن به دور از باندبازی های سیاسی، در جهت خدمت به مردم گام برداشته شود.
نكونام خاطرنشان كرد: استاندار وقت در حد توان تلاش های بسیاری در جهت رفع مشكلات این استان انجام داد.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در پایان از مردم و فعالان سیاسی این استان خواست تا استاندار جدید را برای خدمت رسانی كمك و همراهی كنند.
به گزارش ایرنا، در این آیین با حكم وزیر كشور، اقبال عباسی به عنوان بیست و دومین استاندار چهارمحال و بختیاری معرفی و از خدمات قاسم سلیمانی دشتكی قدردانی شد.
خبرنگار: خاطره حسین زاده**انتشاردهنده: جهانبخش صفری
7363/6021