۱۹ آبان ۱۳۹۶،‏ ۱۰:۱۲
کد خبر: 82725174
۰ نفر
آموزش با نرم افزار ساخت یك شركت دانش بنیان ایرانی

تهران - ایرنا - یك شركت دانش بنیان ایرانی موفق به طراحی نرم افزار آموزشی شده و اعلام كرده، این نرم افزار ضمن پوشش خلاءهای آموزشی، مواد درسی را با بازی به دانش آموز یاد می دهد.

سعید منصوری علوی مدیر بازرگانی این شركت روز جمعه به خبرنگار ایرنا توضیح داد: با این نرم افزار دانش آموز وارد فضای مجازی می شود و می تواند درس بخواند.
وی افزود: این نرم افزار كه طراحی آن هفت سال زمان برده است، با حضور 81 نفر از مدرسان سازمان استعدادهای درخشان، 9 كارشناس فناوری اطلاعات، چهار روانشناس كودك و نوجوان و تیمی از مدیران بازاریابی برای پوشش خلاءهای نظام آموزشی تولید شده است.
به گفته منصوری علوی، خلاءهای نظام آموزشی شامل تعطیلی چهار ماهه مدارس، ایجاد محیط غنی دانش آموزی در فضای خانواده بر اساس پارامترهای روانشناسی، اپیدمی افت تحصیلی پس از دوران ابتدایی و در اختیار قرار دادن سامانه مدیریت روابط مشتری «سی آر ام» - CRM - است كه با این نرم افزار پوشش داده می شود.
مدیر بازرگانی شركت «سرزمین بدون مرز زر یاد» با اشاره به ارائه نهایی این نرم افزار گفت: مرحله آزمایشی این نرم افزار با ارائه به 12 مدرسه در سراسر كشور پایان یافته و از 20 آبان ماه فراخوان برای ارائه عمومی را منتشر می كنیم.
وی در مورد دیگر خصوصیات این نرم افزار گفت: طراحی سوالات چهار گزینه ای، تصحیح آزمون ها، طراحی پاسخنامه های تشریحی و «سالن های آزمون تقلب محبوب» از خصوصیات این نرم افزار است.
علمی**9157
خبرنگار: منصوره شوشتری ** انتشار: امید غیاثوند
برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با كانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
irnaelm@
https://telegram.me