ايجاد نارضايتي در مردم از عوامل تضعيف نظام جمهوري اسلامي است

بندرعباس - ايرنا - معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان گفت: از مهم ترين عوامل تضعيف كننده جمهوري اسلامي ايجاد نارضايتي مردم است و هر فرد تحت هر عنواني باعث شود مردم از جمهوري اسلامي احساس نارضايتي كنند آن فرد مدير باشد يا غير مدير در خط استكبار جهاني است.

به گزارش ايرنا، بهروز اكرمي روز شنبه در نشست شوراي اداري جاسك با بيان اين كه مردم ايران در روز سيزدهم آبان، مقاومت در برابر استكبار جهاني را به جهانيان آموختند و عهد كردند كه در دفاع از مظلوم، همواره در برابر ظلم و ستم ايستادگي كنند ابراز كرد: مبارزه با استكبار داراي اصول و معيارهايي است و مديران جمهوري اسلامي كه مشغول انجام خدمت هستند بايد به وظايف خود در امر مبارزه با استكبار جهاني اقدام كنند.
وي افزود: سطح رضايت مندي مردم را نمي شود با شعار افزايش داد و مردم از ما مديران اجرايي توقع كار دارند لذا كارنامه و عملكردي كه مورد توجه مردم باشد را بايد ارائه كنيم و اين بهترين نوع مبارزه با استكبار جهاني است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خطاب به مديران اجرايي جاسك گفت: جلسات شوراي اداري بايد كاربردي باشد و نتايج عيني براي مردم در پي داشته باشد و هرماه مردم ببينند در عمل شوراي اداري شهرستان تشكيل شده و حداقل يك معضل و مشكل از مردم حل شده است كه اگر چنين نبود به اين شورا بايد شك كرد.
اكرمي با بيان اين كه در عرصه فرهنگي اجتماعي بايد مردم توانمند شوند اظهار داشت: جامعه اي توسعه يافته خواهد شد كه مردم توسعه يافته اي داشته باشد و قرار نيست دولت به جاي مردم كار كند و در عرصه مسايل اجتماعي بايد توان هاي مردم شناسايي و در زمينه توانمند سازي مردم هم تلاش شود.
شهرستان جاسك با 58 هزار نفر جمعيت در 300 كيلومتري شرق بندرعباس مركز استان هرمزگان واقع شده است.
7199/ 7408
خبرنگار : حسن آتش زبان ** انتشار: محمد جهانگيريان

* آگاهي از آخرين اخبار استان در كانال تلگرام ايرنا هرمزگان
* لينك جستجو كانال: irnabandarabas@
*ايميل: irna.hormozgan@yahoo.com