سرمربي پيكان تهران: از موقعيت هايمان خوب استفاده كرديم

اصفهان-ايرنا- سرمربي تيم پيكان تهران با ابراز خرسندي از پيروزي مقابل پيكان تهران گفت: از موقعيت هايمان بخوبي استفاده كرديم و توانستيم پيروز اين ميدان باشيم .

به گزارش ايرنا، مجيد جلالي شامگاه سه شنبه بعد از پيروزي تيمش مقابل سپاهان اصفهان در نشست خبري اين ديدار افزود: مي دانستيم در مقابل سپاهاني بازي مي كنيم كه تيم خوبي است و توانستيم با تدبير اين تيم را شكست دهيم.
وي اظهار كرد: با اين كه چهار بازيكن اصلي خود را به خاطر آسيب ديدگي در اختيار نداشتيم ولي با برنامه ريزي و دفاع خوب و منسجم پيروز ميدان شديم.
جلالي افزود: تيم ما از بضاعت خود با تدبير استفاده كرد و توانست در يك ديدار خوب اين بازي را نيز موفق شود.
وي با بيان اينكه ديدارهاي گذشته سپاهان را دنبال كردم گفت: سپاهان نيز امروز يكي از بازي هاي خيلي خوبش را انجام داد و انتظار اين بازي از اين تيم مي رفت.
سرمربي تيم پيكان تهران گفت: برنامه ريزي كرده بوديم كه پشت محوطه جريمه سپاهان پرتعداد ظاهر شويم و از موقعيت بدست امده نيز خوب بهره برديم.
ديدار تيم هاي فوتبال سپاهان اصفهان و پيكان تهران در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با نتيجه يك بر صفر به سود تيم ميهمان پايان يافت.
در حال حاضر پيكان با 23 امتياز بعد از پرسپوليس در رده دوم جدول قرار دارد و سپاهان نيز با 11 امتياز در رده دوازدهم جاي گرفته است.
اين باخت اولين شكست خانگي اين فصل سپاهاني ها در ليگ برتر فوتبال ايران محسوب مي شود.
ت/8114/خبرنگار: اميرحسين اكبري**انتشار: سلطانمرادي