دایی: برتر از پرسپولیس بودیم/ استفاده حریف از اشتباهات ما

تهران- ایرنا- «علی دایی» سرمربی تیم فوتبال سایپا، با بیان اینكه تیمش عملكرد بهتری نسبت به پرسپولیس داشت، گفت: حریف از دو اشتباه فردی ما به گل رسید.

به گزارش ایرنا، دایی سه شنبه شب پس از شكست دو بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، تصریح كرد: نتیجه این دیدار بر خلاف روند بازی رقم خورد و سایپا نمایش بهتری داشت.
وی افزود: در نیمه دوم فرصت های خوبی برای گلزنی انجام دادیم و معتقدم «كمال كامیابی نیا» باید در دیدار امروز با دریافت دو كارت زد اخراج می شد كه این اتفاق رخ نداد.
وی افزود: مالكیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم و به دلیل اینكه فرصت های گلزنی را از دست دادیم و در دفاع اشتباهات بچه گانه ای داشتیم از بازیكنان راضی نیستم.
دایی با اشاره به اینكه قبل از گل اول پرسپولیس توپ به سود سایپا به بیرون رفت كه داور تصمیم اشتباه اتخاذ كرد، اظهار داشت: داور تمامی صحنه های برابر را به سود پرسپولیس اعلام می كرد. در همان دقایق نخست چند خطا روی بازیكنان ما صورت گرفت كه متاسفانه داور اخطاری نداد.
وی گفت: اگر گل نخست را به آن شكل بد دریافت نمی كردیم، شرایط تغییر می كرد. البته باید در نظر داشت كه امروز تعداد زیادی از نفرات اصلی خود را در اختیار نداشتیم. تیمی كه هشت بازیكن خود را اختیار ندارد، كارش سخت می‌شود. هر چند برخی نفرات سایپا امروز عملكرد خوبی نداشتند، اما نباید شكست می خوردیم.
دایی با اشاره به اینكه پرسپولیس بازی امروز را حرفه ای برد، ادامه داد: پرسپولیس در زمین ما نبود و دروازه سایپا را با خطر روبه رو نكرد، با این حال به هواداران پرسپولیس بابت صدرنشینی تبریك می گویم.
وی با تاكید بر اینكه تیمش ضعف هایی دارد، گفت: باید در نیم فصل با جذب بازیكنان جدید این نقیصه را برطرف سازیم.
دایی در این خصوص كه تیمش پنج هفته ای اسست كه رنگ پیروزی را ندیده است، گفت: اشتباهات فردی زیادی داریم و با وجود ارائه بازی های خوب به برتری نمی رسیم كه مقصر این مساله من هستم.
سرمربی سایپا در مورد دعوت پنج بازیكن تیمش به تیم ملی، گفت: این مساله برای بازیكنان خوب است كه به تیم ملی رسیدند، اما برای تیم ایده آل نیست، چرا كه آنان را چند روز در اختیار نداریم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با كانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**1368
خبرنگار: امیر میرزاییان** انتشار: خیراله شفیعی

سرخط اخبار ورزش