هزار و100 میلیارد تومان از معوقات سال 95 بیمه سلامت ایران هفته آینده پرداخت می شود

تهران - ایرنا - معاون توسعه منابع ومدیریت سازمان بیمه سلامت ایران از پرداخت یك هزار و 100 میلیارد تومان معوقات سال 95 این سازمان در هفته آینده خبر داد.

غلامرضا عباس پاشا روز سه شنبه در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در پنجمین روز از نمایشگاه بین المللی مطبوعات در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، افزود: 700 هزار میلیارد تومان از این بدهی ها از محل اوراق خزانه و بقیه هم بصورت نقدی پرداخت می شود.
معاون سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینكه طبق مصوبه مجلس ، سازمان بیمه سلامت ایران از سال 96 از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پرشكی ملحق شد، اظهار كرد: نگاه ما اكنون در این سازمان نگاه ویژه به عرضه است و رسیدن به تعادل، نسبت به تقاضا ، محوریت كلیدی در این سازمان است.
وی ادامه داد: طبق مصوبه قانون بودجه و مصوبه هیات دولت، افراد نیازمند همانند گذشته از خدمات بیمه ای رایگان بهره مند می شوند و اما افراد برخوردار پس از ارزیابی ، 20 درصد هزینه را پرداخت می كنند.
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از جمعه، پنجم آبان ماه با شعار «رسانه های آزاد، انسجام اجتماعی و پیشرفت ملی» با حضور بیش از 940 رسانه در مصلای امام خمینی (ره) تهران گشایش یافت و فعالیت این نمایشگاه تا 12 آبان ماه، همه روزه از ساعت 9:30 تا 20:30 ادامه دارد.
خبرگزاری جمهوری اسلامی در غرفه شماره 229 در ایام فعالیت نمایشگاه مطبوعات، پذیرای حضور بازدیدكنندگان است.
اجتمام** 7329 ** 1418
خبرنگار: لیلا اسماعیل نژاد** ناشر: مریم برزآبادی

سرخط اخبار جامعه