سردار غيب پرور:ملت ايران همواره در مقابل زياده‌خواهي‌هاي نظام سلطه ايستاده است

تهران - ايرنا - رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: ملت ايران همواره در مقابل زياده‌خواهي‌هاي نظام سلطه ايستاده و در كنار جريانات سياسي كشور، مقابل زورگويي و زياده‌طلبي مستكبران هميشه امت واحده هستند.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا از بسيج ، سردارپاسدارغلامحسين غيب پروربا تاكيد برنقش بي‌بديل جوانان در پيروزي انقلاب اسلامي اظهار كرد: همانگونه كه دانش آموزان و دانشجويان با حضور فعال خود در دوران مبارزات انقلاب در پيروزي انقلاب اسلامي نقش‌ موثري داشتند، در استمرار و پيشبرد اهداف بلند نظام اسلامي نيز نقش تعيين كننده‌اي دارند.
وي با اشاره به فعاليت هاي بسيج دانش آموزي افزود: يكي از اولويت‌هاي سازمان بسيج توجه و تقويت بسيج دانش آموزي در مدارس و جامعه است چرا كه معتقديم آينده انقلاب اسلامي و كشور عزيز ايران متعلق به دانش آموزان امروز است.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با اشاره به جهاد علمي كه از تاكيدات رهبر معظم انقلاب است عنوان كرد: اولين اولويت دانش آموزان و دانشجويان بايد تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب در امر جهاد علمي باشد، به گونه‌اي كه كشور عزيزمان سرآمد‌ كشورهاي منطقه و جهان در توليد و رشد علمي شود.
وي ضمن گرامي‌داشت ياد و خاطره شهداي دانش آموز اظهار داشت: امروز اگر به رفتار و منش دانش آموزان بسيجي نگاه كنيم، در بين آن‌ها شهيد فهميده‌ها و بهنام محمدي‌هاي زيادي خواهيم يافت كه هر كدام به نوعي در عرصه علم و عرصه‌هاي مورد نياز كشور در حال خدمت به مردم هستند.
سردار غيب پرور با اشاره به رويكرد مسجد محوري در برنامه‌هاي بسيج گفت: حضور دانش آموزان، دانشجويان و جوانان در مساجد و انجام برنامه‌هاي بسيج با هماهنگي هيئت امناء، در پويايي و نقش آفريني مساجد بسيار موثر است و يكي از طرح‌هايي كه در بسيج دانش آموزي دنبال مي‌شود اتصال و ارتباط برقرار نمودن دانش آموزان با مساجد است.
وي در پايان با تاكيد بر اينكه مردم ايران و جريانات سياسي كشور در مقابل زورگويي و زياده‌طلبي مستكبران هميشه امت واحده هستند، افزود: همه‌ ما تحت رهبري حكيمانه رهبر معظم انقلاب اسلامي و با حفظ اتحاد و انسجام ملي خود، ايران اسلامي را به فضل خداوند در همه‌ ابعاد به قله‌هاي افتخار آميز پيشرفت و تعالي خواهيم رساند.
اجتمام / 1095 ** 1418
خبرنگار : رضائي مجد ** ناشر:مريم برزآبادي

سرخط اخبار جامعه