دعوت جنبش دانش آموزي كشور از جوانان جهان براي پيوستن به پويش جهان، بدون ترور

تهران - ايرنا - دبيركل اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزان به نمايندگي از جنبش دانش آموزي و به عنوان نماينده افسران جنگ نرم، از جوانان حقيقت جو جهان دعوت كرد براي نمايش چهره حقيقي ترور و تروريستم مدرن، به پويش «جهان، بدون ترور» بپيوندند.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه ايرنا، حامد علامتي روز سه شنبه در همايش «جهان، بدون ترور» كه در مجمتع فرهنگي شهداي سرچشمه برگزار شد، افزود: در زمانه اي كه ريزگردهاي غفلت مدرن، تمام شئون زندگي را آلوده كرده و راه تنفس را بر انسان و انسايت بسته است و در روزگاري كه متهم بر كرسي قضاوت تكيه زده و رسانه در خدمت عوام فريبي او قرار گرفته است، هر روز در يكي از غالب هاي مدرن هم چون سايبرتروريست، پروكسي تروريست، مدياتروريست، اكوتروريست خودنمايي مي كند.
وي ادامه داد: با برگزاري اين همايش بر آن شديم كه از جهاني سخن بگويم كه در آن صحبتي از وحشت و ترور نباشد، جهاني كه اميد، پدر، مادر و همسر را نابود نكند.
دبيركل اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزان گفت: بهترين بندگان خدا هم چون شهيد بهشتي، باهنر، رجايي، صياد شيرازي، لاجوردي و دانشمنداني همچون شهرياري، علي محمدي و احمدي روشن و در كنار اين شهيدان 17 هزار انسان بي گناه به همين بهانه كشته شده اند.
وي گفت: در حركتي ملي و انقلابي با دانش آموزان ايران اسلامي هم سخن شده ايم تا از فرداي روشن سخن بگويم، فرداي كه سراسر اميد و نشاط اس .
علامتي گفت: جهان، بدون ترور با فكر و دغدغه فعالان جنبش دانش آموزي به ظهور و بروز رسيد.
وي افزود: خانواده هاي ارجمند شهداي ترور، فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، نماينده مقام معظم رهبري در اتحاديه هاي انجمن هاي اسلامي، اساتيد و معلمين به همراه در اين همايش حضور دارند.
دبيركل اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزان به نمايندگي از جنبش دانش آموزي و به عنوان نماينده افسران جنگ نرم، از جوانان حقيقت جو جهان دعوت كرد براي نمايش چهره حقيقي ترور و تروريستم مدرن، به پويش «جهان، بدون ترور» بپيوندند.
فراهنگ ** 1085** 1417** خبرنگار: سيد مهدي حسيني ** انتشار: اميد غياثوند

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش