۹ آبان ۱۳۹۶،‏ ۹:۳۹
کد خبر: 82714204
۰ نفر
یك كرد اهل‌سنت معاون وزیر تعاون شد

تهران-ایرنا-رئیس مركز روابط عمومی وزارت تعاون،كار و رفاه اجتماعی گفت: با حكم وزیر تعاون،كار و رفاه اجتماعی' سلیمان پاك سرشت' رئیس جدید سازمان فنی و حرفه ای كشور شد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی وزارت تعاون،كار و رفاه اجتماعی ،«روزبه كردونی » بیان داشت:همچنین در حكم جداگانه ای «محمد امین سازگارنژاد» به عنوان دستیار و مشاور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی منصوب شدند.
كردونی با اشاره به اینكه پاك سرشت عضو هیات علمی دانشگاه هستند، اظهاركرد: رئیس جدید سازمان فنی و حرفه ای متولد پیرانشهر بوده و سابقه همكاری با دفتر هیات دولت، مركز بررسی های استراتژیك ریاست جمهوری و موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی را در كارنامه كاری خود دارد .
وی همچنین تصریح كرد: پاك سرشت مجری پروژه ارزیابی و تحلیل مداخله در چالش های حاكمیتی آموزش فنی و حرفه ای نیز بوده اند.
رییس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی خاطرنشان كرد: رییس جدید سازمان فنی و حرفه ای به مسائل منطقه ای در حوزه فنی و حرفه ای،مسائل، چالش ها و راهبردهای این حوزه اشراف دارند و تمركز مطالعات سیاسی ایشان در خصوص 'تغییرات بازار كسب و كار و فنی و حرفه ای آینده' بوده است .
كردونی در ادامه با اشاره به اینكه سازگارنژاد رئیس سابق سازمان فنی و حرفه ای كشور نیز در سمت دستیار و مشاور وزیر رفاه بویژه در شورای راهبردی در كنار مجموعه سازمان فنی و حرفه ای حضور خواهند داشت، اعلام كرد: مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید فنی و حرفه ای در هفته جاری برگزار خواهد شد.

سلیمان پاك‌سرشت (متولد 1 شهریور 1351 در پیرانشهر) جامعه‌شناس ایرانی، دانشیار دانشگاه بوعلی سینا و معاون فرهنگی و اجتماعی مركز بررسی‌های استراتژیك است. او عضو شورای علمی پژوهشكده فرهنگ، هنر و معماری و از بنیانگذاران مركز افكارسنجی دانشجویان است و مدتی نیز مدیریت پژوهش‌های كاربردی دفتر هیئت دولت را به عهده داشته‌است.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با كانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
اقتصام**9123**6075* خبرنگار: زهره دریغ گفتار**انتشار: زهرا هجینی نژاد