۳۰ مهر ۱۳۹۶،‏ ۲۱:۰۹
کد خبر: 82704911
۰ نفر
مس رفسنجان فاتح دربي كرمان شد

كرمان - ايرنا - تيم هاي مس كرمان و مس رفسنجان در هفته دهم رقابت هاي ليگ دسته يك فوتبال مقابل يكديگر قرار گرفتند و در نهايت مس رفسنجان توانست با يك گل حريف هم نام كرماني خود را از پيش رو بردارد و فاتح دربي كرمان شود.

به گزارش ايرنا 2 تيم مس كرمان و مس رفسنجان عصر امروز (يكشنبه) در ورزشگاه شهداي مس رفسنجان مقابل هم صف آرايي كردند و مس رفسنجان توانست با تك گل دقيقه 86 بهرام رشيدفرخي پيروز اين ميدان شود.
نيمه نخست اين ديدار با برتري نسبي و حملات متعدد تيم فوتبال مس كرمان همراه بود و در نيمه دوم اين ديدار تعادل بر بازي حاكم بود و حملات از سوي 2 تيم ادامه داشت اما با گل دقايق پاياني، شاگردان علي سامره توانستند سه امتياز شيرين خانگي را از اين ديدار كسب كنند و اولين برد خانگي خود را در ليگ دسته يك فوتبال مقابل حريف كرماني خود رقم بزنند.
فرهاد سالاري، محمد عليزاده و حميد عرفاني از تيم فوتبال مس كرمان و اكبر حيدرنيا در دقيقه 28، كاظم حيات منش در دقيقه 45، عباس كاظميان در دقيقه 54، علي مرزبان در دقيقه 55، حسين رسولي و ميرزاحسيني از تيم مس رفسنجان با كارت زرد داور جريمه شدند.
بازيكنان و كادر فني تيم فوتبال مس كرمان روي خطاي دقيقه 64 بازي بر روي ياسر فيضي معترض بودند و داور اين ديدار اعتقادي به پنالتي نداشت و دستور به ادامه بازي داد.
پس از بازي هاي امروز تيم فوتبال مس كرمان با 15 امتياز در جايگاه هفتم، مس رفسنجان با 14 امتياز در رتبه نهم و گل گهر سيرجان با 13امتياز در مقام دوازدهم ليگ دسته يك فوتبال (جام آزادگان) قرار گرفته است.
روز چهارشنبه در هفته يازدهم ليگ دسته يك فوتبال تيم مس كرمان در ورزشگاه شهيد باهنر كرمان مقابل صباي قم بازي مي كند، مس رفسنجان نيز در مازندران به ديدار تيم نساجي مي رود و گل گهر سيرجان نيز در ورزشگاه اختصاصي گل گهر ميزبان خونه به خونه بابل است.
خبرنگار: حامد سالاري **انتشار: بهنام احمدي *
7420/ 5054