برنامه ریزی برای برگزاری شایسته شهرآورد پایتخت/ بكارگیری 300 دستگاه اتوبوس برای جابجایی تماشاگران

تهران ـ ایرنا ـ مدیر كل امنیتی انتظامی استانداری تهران گفت: برنامه ریزی برگزاری شایسته مسابقه فوتبال استقلال و پرسپولیس با هماهنگی و همكاری نهادهای مرتبط انجام شده است.

حمیدرضا گودرزی عصر یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینكه بر اساس تصمیم شورای تامین استان، این مسابقه ساعت 16 و 45 دقیقه آغاز می شود افزود: تمامی تمهیدات ضروری امنیتی، امدادی، اورژانسی و خدماتی برای برگزاری شایسته این دیدار اندیشیده شده است.
وی گفت: درهمین ارتباط 10 دستگاه آمبولانس، 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 4 دستگاه موتورلانس برای ارائه خدمات احتمالی و موردنیاز امدادی و درمانی در ورزشگاه آزادی مستقر می شود.
گودرزی با بیان اینكه درب ورزشگاه آزادی از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه به روی تماشاگران باز می شود افزود: مقرر شده است كه 60 هزار بلیط فروخته شود كه 70 درصد آن به صورت اینترنتی و 30 درصد به صورت حضوری در باجه های بلیط فروشی ورزشگاه در روز برگزاری مسابقه فروخته شود.
وی با بیان اینكه ظرفیت حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مترو برای جابجایی مسافران آمادگی كامل دارد ادامه داد: برای جابجایی تماشاگران 200 دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شده كه علاوه بر آن بكارگیری 100 دستگاه دیگر در صورت نیاز پیش بینی شده است.
وی ادامه داد: شركت مترو نیز تا ساعت 21 و 30 دقیقه روز پنجشنبه آمادگی خدمت رسانی به تماشاگران این مسابقه را دارد ضمن اینكه در صورت تكمیل ظرفیت ورزشگاه آزادی و ازدحام ناشی از آن، شركت مترو نسبت به عدم توقف مترو در ایستگاه ورزشگاه آزادی به مسافران عادی اطلاع رسانی می كند.
هشتاد و پنجمین شهرآورد پایتخت در هفته دهم مسابقات لیگ برتر بین تیم های پرسپولیس و استقلال تهران روز پنجشنبه 4 آبان 96 برگزار می شود.
در حال حاضر پرسپولیس تا پایان هفته با یك بازی كمتر و 17 امتیاز در جایگاه دوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد و استقلال تهران با 9 امتیاز در جایگاه دوازدهم است.
خبرنگار: محمد بیدارمنش**انتشار: محمد آجورلو
تهرام/6139//1348

سرخط اخبار ورزش