۳۰ مهر ۱۳۹۶،‏ ۱۴:۳۲
کد خبر: 82704497
۰ نفر
شناسايي 90 پاركينگ ويژه اربعين در مهران

ايلام - ايرنا - معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان ايلام با اشاره به شناسايي 90 پاركينگ در شهر مهران گفت: در اربعين 96 فقط به متقاضيان ثبت نام شده اجازه فعاليت داده مي شود.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا از مركز اطلاع رساني پليس، سرهنگ جلال ميرزابيگي اظهار كرد: حدود 90 پاركينگ در شهر مهران شناسايي شده اند كه متقاضيان براي ثبت نام به پليس پيشگيري مراجعه كنند.
وي با تاكيد بر اينكه ساماندهي پاركينگ ها در اولويت كاري پليس است، تاكيد كرد: در اربعين سال جاري بيش از 30 تيم پليس آگاهي بر فعاليت پاركينگ هاي سطح شهرستان مهران نظارت خواهد كرد.
وي رعايت الزامات پاركينگ داري را شرط اجازه فعاليت عنوان كرد و يادآور شد: در خصوص پاركينگ بزرگ اربعين بيش از 16 الزام و شرط براي پيمانكار به مسئولان شهرستان اعلام شده است كه بايد رعايت شود.
ميرزابيگي با اشاره به فعاليت 300 نگهبان شركت هاي حفاظتي مراقبتي در پاركينگ هاي مهران گفت: اين نيروها از حمايت پليس آگاهي، پليس پيشگيري و پليس راهور برخوردار هستند.
اين مقام مسئول از زائران اباعبدا..الحسين خواست با توجه به بارش نزولات آسماني در ايام اربعين وسايل نقليه خود را در پاركينگ اربعين پارك كنند.
دريافت و انتشار: حسن كهزاديان
6119

سرخط اخبار استان‌ها