اما و اگر برای تماشای مجانی بازی نساجی با برق شیراز

ساری - ایرنا - در حالی كه دست اندركاران تیم نساجی مازندران قصد دارند حضور تماشاگر در دیدار این تیم با برق شیراز را رایگان اعلام كنند ، هیات فوتبال مازندران می گوید كه ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر شرایط بازی رایگان را ندارد.

نساجی مازندران پنجشنبه این هفته میزبان برق شیراز در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر است .
مسئولان باشگاه نساجی بر این باورند كه همزمانی میزبانی نساجی از برق شیراز با شهرآورد پرسپولیس و استقلال در تهران ، بر حضور تماشاگران در ورزشگاه شهید وطنی تاثیر منفی می گذارد و ممكن است این ورزشگاه را خالی كند.
آنان برای جبران سفر برخی از دوستداران نساجی به تهران برای تماشای شهرآورد از نزدیك و یا خانه نشینی برای دنبال كردن نبرد دو تیم قدر كشور ، پشنهاد داده اند تا حضور تماشاگران در بازی میان نساجی و برق شیراز رایگان شود.
رئیس هیات فوتبال مازندران در واكنش به این طرح نساجی گفت : ورزشگاه شهید وطنی قائمشهرشرایط رایگان شدن دیدارهای خانگی را برای این نیم محبوب و پرطرفدار مازنی ندارد.
غلامرضا بهروان روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بخشی ازصندلی فلزی ورزشگاه قائمشهر فرسوده است و با كم شدن ظرفیت این فضای ورزشی ، رایگان شدن تماشای دیدار حساس نساجی می تواند باعث ازدحام تماشاگران شود.
وی گفت : باشگاهها به صورت خودسرانه حق رایگان كردن دیدارهای خانگی را ندارند و باید درخواستشان را ابتدا به شورای تامین و پس از تائید به سازمان لیگ ارائه كنند.
بهروان افزود : نساجی قائمشهر با وجود این كه ورزشگاه خانگی آنها شرایط رایگان شدن دیدار را ندارد ، باید درخواست خود را به شورای تامین شهرستان ارسال كنند و پس از تائید برای سازمان لیگ بفرستند .
وی گفت كه نساجی پس از تائید سازمان لیگ می تواند بلیت فروشی را قطع كند و در غیر این صورت بلیت فروشی به قوت خودش باقی است.
مدیرعامل باشگاه نساجی قائمشهر هم گفت كه باشگاهشان به دلیل همزمانی بازی حساس تیمشان با شهرآورد استقلال و پرسپولیس و احتمال كمرنگ شدن حضور تماشاگران، درخواست رایگان شدن دیدارشان با برق جدید شیراز را به شورای تامین شهرستان ارائه داده اند.
علی امیری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : البته پس از تائید درخواست در شورای تامین ، آن را به سازمان لیگ ارسال خواهیم كرد.
وی در مورد فرسوگی بخشی از جایگاه تماشاگران ورزشگاه نساجی و احتمال ازدحام تماشاگر هم گفت : در صورت اجرایی شدن پیشنهاد باشگاه ، تماشاگران به اندازه ظرفیت ورزشگاه اجازه ورود پیدا می كنند.
نساجی قائمشهر در حالی این هفته در چارچوب رقابت های لیگ دسته یك فوتبال میزبان برق شیرازاست كه هر دو تیم هم امتیاز هستند ، اگر چه برق شیراز با تفاضل گل كمتر یك پله پایین تر از این تیم در رده سوم قرار دارد.
نساجی قائمشهر در صورتی كه در بازی خانگی پنجشنبه پیروز میدان باشد ، جایگاهش را در رده سوم تثبیت خواهد كرد.
نساجی در كنار خونه به خونه ، 2 نماینده مازندران در لیگ دسته یك فوتبال هستند. خونه به خونه هم اكنون با 16 امتیاز از 10 بازی در رده ششم جدول این رقابت ها قرار دارد.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654