۳۰ مهر ۱۳۹۶،‏ ۱۲:۱۵
کد خبر: 82704259
۰ نفر
نجات 300 هزار كودك در كشور از بيماري هاي چشمي

كرج-ايرنا- معاون پيشگيري از معلوليت هاي سازمان بهزيستي گفت: دراجراي طرح پيشگيري از تنبلي چشم 300 هزار كودك در كشور از ابتلا به بيماري هاي چشمي نجات يافتند.

به گزارش ايرنا ، مينو رفيعي روز يكشنبه در همايش 22 سال پيشگيري از تنبلي چشم براي بهتر زيستن در البرز افزود: امروز برنامه هاي مناسبي در دولت دراجراي پيشگيري از معلوليت ها اجرايي شده كه همراهي هرچه بيشتر خانواده ها را مي طلبد.
وي ادامه داد: بخش اعظمي از موفقيت ها دراين مسير با آگاهي بخشي هرچه بيشتر فراهم مي شود كه بهزيستي به عنوان نهاد حمايتي همراه مردم خواهد بود .
رفيعي گفت: طرح پيشگيري از بيماري هاي چشمي در سراسركشور درمناطق مختلف اجرا شده و انجام موفقيت آميز آن منوط به آن است كه همكاري لازم از سوي تمام ارگان ها دراين زمينه به عمل آيد.
وي خاطرنشان كرد: همراهي خوبي ازسوي وزارتخانه هاي آموزش و پرورش و بهداشت و درمان با سازمان بهزيستي دراين زمينه شاهد بوديم كه ادامه خواهد داشت.
معاون پيشگيري از معلوليت هاي بهزيستي كشور تاكيد كرد: دولت در برنامه هاي خود بخش آسيب ها و پيشگيري را در اولويت قرار داده و دستگاه هاي اجرايي با انجام وظايف محوله دراين زمينه مي توانند گام هاي موثري را بردارند.
وي يادآورشد: بهزيستي تمام تلاش خود را براي خدمات دهي به جامعه هدف بكار گرفته و دراين بين مهدهاي كودك نيز به نوبه خود دراجراي موفقيت آميز طرح هاي پيشگيري از جمله تنبلي چشم همراهان خوبي به شمارمي روند.
8029/ 6155 خبرنگار:حكيمه كشاورز** انتشاردهنده: محمد عزيزپور

سرخط اخبار استان‌ها