پرافتخارترین قایقران همدانی مدالهایش را به استاد شجریان تقدیم كرد

همدان - ایرنا - آرزو حكیمی بانوی المپیكی قایقرانی همدان پس از درخشش در رقابت‌های قهرمانی آسیا، هر چهار مدال خود در این تورنمنت كه به میزبانی شانگهای چین برگزار شد، را به استاد محمدرضا شجریان اهدا كرد.

به گزارش روز یكشنبه ایرنا به نقل از فدراسیون قایقرانی، آرزو حكیمی كه سابقه شركت در المپیك لندن را دارد، در رقابت‌های قهرمانی آسیا به یك مدال طلا، یك نقره و 2 برنز رسید و در پایان رقابت ها و پس از بازگشت به كشور، تمام مدال های خود را به استاد محمدرضا شجریان تقدیم كرد.
حكیمی در این باره گفت: همه ایرانی‌ها موسیقی سنتی را با نام استاد شجریان می‌شناسند و صدای دلنشین این استاد صدا، روزها و شب‌های بسیاری از ما را پر كرده است و من نیز به شخصه قبل و بعد از هر مسابقه‌ با صدای آقای شجریان به آرامش می‌رسم.
وی بیان كرد: در جریان رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین نیز كه به هر حال فشار زیادی روی من بود، با صدای بی‌نظیر استاد به آرامش رسیدم و توانستم نتایج خوبی بگیرم.
این قایقران همدانی افزود: خبر بیماری استاد شجریان همه ما را آزرده خاطر كرد و همه نگران سلامت ایشان بودیم و هستیم. امیدوارم كه عمر با بركتشان ادامه یابد و ما سال‌های سال صدای خسرو آواز ایران را بشنویم.
وی خاطرنشان كرد: قبل از مسابقات این تصمیم را گرفتم كه تمام مدال‌هایم در قهرمانی آسیا را به استاد شجریان تقدیم كنم تا با این پیام به وی بگویم حتی نسل جوانان ایران هم ارادت زیادی به ایشان دارند و خود را در كنار شما می‌بینند.
وی افزود: آرزوی سلامت كامل برای استاد دارم و امیدوارم كه این هدیه كوچك را از من قبول كنند.
آرزو حكیمی در مسابقات آبهای آرام قهرمانی آسیا 2017 موفق به كسب 1 مدال طلا، 1 مدال نقره و 2 مدال برنز شد.
7520/2087/2090
دریافت كننده: میثم ناصرنژاد**انتشار دهنده: سعید زارع كندجانی