تاج: بودجه فدراسیون فوتبال در مقایسه با دیگر كشورها بسیار ناچیز است

همدان - ایرنا - رئیس فدراسیون فوتبال اظهار كرد: با وجود موفقیت های كسب شده در این رشته ورزشی بودجه فدراسیون فوتبال در مقایسه با فدراسیون دیگر كشورها بسیار ناچیز است.

مهدی تاج روز پنجشنبه در جمع اعضای هیات فوتبال همدان اظهار كرد: بودجه فدراسیون ایران در مقایسه با كشورهایی نظیر ژاپن و قطر قابل قیاس نیست اما توانسته ایم با این شرایط بهترین نتایج را كسب كنیم.
وی اضافه كرد: ایران سرشار از استعدادهای پرشمار در فوتبال است كه نیاز به توجه بیشتر دارند و این هدف تنها از عهده فدراسیون فوتبال بر نخواهد آمد.
وی افزود: همواره رونق فوتبال زمین خاكی را توصیه می كنم و انتظار دارم شهرداری ها در این حوزه حمایت های زیربنایی را داشته باشند.
تاج ادامه داد: خوشحالیم كه در هر پنج رده تیم ملی موفق عمل كرده ایم و این وضعیت مسئولیت ما را سنگین تر می كند.
وی با اشاره به اجرای دوباره طرح ویژن فوتبال در ایران گفت: این طرح بنا به دلایلی از سوی AFC تعطیل شد؛ اما قصد داریم از هفته آینده در سراسر كشور این طرح را با قدرت بیشتری اجرایی كنیم.
وی افزود: این طرح در رشد و اعتلای رده های پایه فوتبال ایران بسیار مثمرثمر بوده و در دور جدید با جدیت این برنامه را در استان های كشور اجرا خواهیم كرد.
رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه با اشاره به معضل های اجتماعی موجود اظهار كرد: توسعه فوتبال می تواند راهكاری مناسب برای كاهش آسیب های اجتماعی باشد.
تاج افزود: مسئولان اجرایی كشور در آینده متوجه این مهم خواهند شد كه ورزش موثرترین راه برای كاهش آسیب های اجتماعی است.
وی با تمجید از عملكرد هیات فوتبال همدان یادآور شد: هیات فوتبال این استان در دوره جدید رشد و موفقیت های بسیار خوبی داشته است و امیدوارم با برخورداری از یك تیم در لیگ برتر، شاهد پیشرفت بیشتر فوتبال در این منطقه باشیم.
مهدی تاج به همراه وزیر ورزش و جوانان به همدان سفر كرده است.
2087/7520/2090
خبرنگار: میثم ناصرنژاد ** انتشار دهنده: سعید زارع كندجانی

سرخط اخبار ورزش