پيش فروش بن كارت تخفيف نمايشگاه كتاب خراسان شمالي آغاز شد

بجنورد-ايرنا- معاون امور فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان شمالي با اشاره به برگزاري نمايشگاه كتاب در آبان ماه گفت: پبيش فروش بن كارت تخفيف دهمين نمايشگاه كتاب در استان آغاز شده است.

رضا رضايي رورز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: پيش فروش بن كارت تخفيف نمايشگاه كتاب تا 29 مهر ماه ادامه دارد.
وي افزود: افرادي كه موفق به پيش خريد اين بن ها نشوند، مي توانند در ايام برگزاري نمايشگاه در محل نمايشگاه ها از بانك عامل نسبت به تهيه بن كارت تخفيف اقدام كنند.
رضايي گفت: نمايشگاه كتاب استان از سوم تا هشتم آبان ماه در مصلي امام خميني(ره) بجنورد داير مي شود و از ساعت 9 تا 12 و 16 تا 21 براي بازديد عموم و علاقه مندان فعاليت دارد.
وي با بيان اينكه كتاب ها در اين نمايشگاه با 30 درصد تخفيف عرضه مي شد گفت: 20 درصد از اين ميزان تخفيف با عرضه بن خريد كتاب داده مي شد و غرفه داران و ناشران نيز كتاب هاي خود را با تخفيف 10 درصد و بعضا بيشتر در اختيار مردم قرار مي دهند.
وي اظهار كرد: براي تسهيل در خريد بن هاي تخفيف خريد كتاب و صرفه جويي در وقت، علاقه مندان مي توانند با مراجعه به سايت www.icfi.ir نسبت به خريد بن كارت كتاب اقدام كنند.
معاون امور فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان شمالي گفت: براي دريافت بن كارت با همراه داشتن كارت دانشجويي يا طلبگي معتبر، كارت ملي يا شناسنامه و يا مدارك معتبر و شماره رهگيري ثبت‌نام در سامانه به شعبه بانك شهر مستقر در نمايشگاه در ايام نمايشگاه مراجعه نماييد. مدارك ديگر مانند گواهينامه مورد قبول نيست.

سرخط اخبار استان‌ها