'دارم با تو حرف ميزنم حواست هست'نمايشي براي عابران خيابانهاي آستارا

آستارا - ايرنا - نمايش خياباني 'دارم با تو حرف ميزنم حواست هست' با موضوع ايستادگي ملت ايران در برابر استكبار جهاني در آستارا اجرا شد.

فرمانده سپاه ناحيه آستارا روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ايرنا گفت: اين نمايش 20 دقيقه اي در نقاط مختلف شهر و مدارس آستارا با همكاري بسيج دانش آموزي اين شهرستان اجرا و ايستادگي ملت ايران از دفاع مقدس تا زمان حاضر، نمايش داده مي شود.
سرهنگ جهانبخش آرمان افزود: بعد از اظهارات ضد ايراني و نسنجيده رئيس جمهوري آمريكا، مردم با عشق و علاقه خاص نشات گرفته از حس وطن دوستي، از اين اثر هنري استقبال مي كنند.
وي با اشاره به ادامه اجراي اين نمايش تا پايان هفته جاري در آستارا اضافه كرد: در نمايش خياباني (دارم با تو حرف ميزنم حواست هست؟) نازنين پور بهرام، الناز سيف اللهيان، محمد شادمان پور، عليرضا پيرزاده به كارگرداني بابك زينالي ايفاي نقش مي كنند.
وي با اشاره به ياوه گويي رئيس جمهوري آمريكا درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، خاطرنشان كرد: دشمنان انقلاب اسلامي از ابتداي انقلاب، عليه كشور ما توطئه كرده و همواره با شكست مواجه شدند.
با وجود اين كه آژانس بين المللي انرژي اتمي تاكنون بارها پايبندي ايران به برجام را اعلام كرده است، رئيس جمهوري آمريكا جمعه شب، ادعاي واهي خود مبني بر پايبند نبودن ايران به برجام را تكرار كرد و با اعتراض شديد بسياري از كشورها، نهادها و مقامات بين المللي و محافل سياسي جهان مواجه شد.
شهرستان مرزي بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان قرار دارد و 400 هنرمند به صورت ساماندهي شده در آن فعاليت مي كنند.
خبرنگار: يوسف هدايتي**انتشار دهنده: بابايي
7105 / 7124 /6030