كارگران پرورش اندام كار ايران قهرمان مسابقات مستر المپيا شدند

تهران - ايرنا - مسابقات پرورش اندام مستر المپيا در كشور هند با قهرماني كارگران پرورش اندام كار ايران به پايان رسيد.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا از فدراسيون ورزش كارگري، مسابقات پرورش اندام مستر المپيا 2017 با حضور بيش از 400 ورزشگار از 55 كشور جهان در شهر بمبئي هند برگزار شد و ملي پوشان كارگري ايران با اقتدار مقام نخست اين رقابت ها را از آن خود كردند.
تيم كارگري كشورمان با 20 ورزشكار در رشته هاي بادي كلاسيك، فيزيك و بادي بيلدينگ پرچم ايران را بارها در سالن برگزاري اين رقابت ها به اهتزاز درآورند.
در بخش بادي بيلدينگ و در دسته 70 كيلوگرم ايمان صفايي به مدال نقره رسيد. در وزن 80 كيلوگرم سجاد داودي مدال برنز گرفت.
مهدي مصطفي لو در وزن 85 كيلوگرم صاحب گردن آويز طلا شد و سعيد كرجاليان در دسته 90 كيلوگرم مدال طلا را برگردن آويخت، مرتضي مشايخ نيز در همين دسته به مدال نقره رسيد.
در دسته 100 كيلو گرم حميد لك زايي طلايي شد و مدال نقره به مرتضي روشن ضمير رسيد و در دسته به علاوه 100 كيلوگرم عباس داوري مدال نقره دريافت كرد تا ايران با سه طلا ، چهار نقره و يك برنز به كار خود در اين بخش پايان دهد.
ملي پوشان كشورمان در بخش فيزيك اين رقابت ها توانستند با كسب سه طلا ، دو نقره و يك برنز اقتدار خود را نشان دهند.
در اين رقابت ‌ها و در دسته اول سپهر حاجي قرباني طلا و حسين عبدي نقره گرفتند. در دسته دوم كيوان شاهقلي علاوه بر مدال طلاي اين دسته عنوان قهرمان قهرمانان مسابقات فيزيك را نيز بدست آورد و به جرگه حرفه اي ها پيوست. در دسته سوم سيد مصطفي ججيني، عليرضا نوري و ياسين لك به ترتيب طلا، نقره و برنز گرفتند.
تيم ملي پرورش اندام كار و تلاش كشورمان در بخش بادي كلاسيك نيز با كسب عناوين و مدال هاري رنگارنگ بالاتر از ساير حريفان قرار گرفت.
تيم هشت نفره بادي كلاسيك ايران با كسب 6 مدال شامل 2 طلا 2 نقره و دو برنز در اين بخش به كار خود پايان داد.
در بخش قهرمان قهرمانان علي رغم اينكه ايران دو برگزيده داشت، ورزشكار مصري قهرمان اين رقابت‌ها شد.
بر همين اساس و در گروه اول يك طلا يك نقره توسط جواد سلطاني و محمد يوسفي بدست آمد، در گروه دوم بهزاد عدالت مدال طلا گرفت و آرش مباشري به مقام سوم رسيد و برنز گرفت، در گروه چهارم رسول وزيري به مقام سوم رسيد و مدال برنز گرفت در همين گروه امير حسين معصومي مدال نقره گرفت.
براي آگاهي از آخرين اخبار ورزشي ايران و جهان با كانال ايرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شويد.
ورزشي** 1293** 1701
تنظيم :محمد طاهري* انتشار:حميد قديمي

سرخط اخبار ورزش