نماينده مجلس: ملت ايران در برابر زياده خواهي ها، استوار ايستاده است

آستارا - ايرنا - نماينده مردم آستارا در مجلس شوراي اسلامي گفت: ملت ايران اسلامي در برابر توطئه هاي زياده خواهان و مستكبران جهان، استوار ايستاده و سخنان بي پايه و اساس، خللي در وحدت و همدلي ملت ما ايجاد نخواهد كرد.

ولي داداشي روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ايرنا افزود: اظهارت نسنجيده رئيس جمهوري آمريكا عليه ملت ايران، نشانگر قدرت روز افزون ايران اسلامي است و عظمت ملت آزاده ما، استكبار جهاني را مستاصل كرده است.
وي دولت آمريكا را حامي اصلي تروريسم خواند و اضافه كرد: ايران در مرزهاي كشورهاي اسلامي به مقابله با تروريست هاي داعش و گروه هاي ضاله برخاسته و اين نشانگر توانمندي و عزت جوانان اين سرزمين است.
وي واكنش صريح رئيس جمهوري ايران در برابر اظهارت نسنجيده رئيس جمهوري آمريكا را قابل تقدير خواند و اظهار كرد: خوشبختانه انقلاب اسلامي ايران، فرهنگ بسيج و انقلاب را در جهان نهادينه كرده و نمونه آن همگامي مردم سوريه و عراق با ارتش و دولت در مقابل گروه تروريستي و تكفيري داعش است.
داداشي دشمني دولت آمريكا با سپاه پاسداران را ناشي از ترس آنها از اقتدار روز افزون سپاه عنوان كرد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در اعتقادات مذهبي و ايماني ملت ايران ريشه دارد.
نماينده مردم آستارا در مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان كرد: نظام جمهوري اسلامي ايران با قدرت و نگاه به داخل و با اعتماد به توانمندي هاي جوانان خود، در مسير روشن بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حركت مي كند.
با وجود اين كه آژانس بين المللي انرژي اتمي تاكنون بارها پايبندي ايران به برجام را اعلام كرده است، رئيس جمهوري آمريكا جمعه شب، ادعاي واهي خود مبني بر پايبند نبودن ايران به برجام را تكرار كرد و با اعتراض شديد بسياري از كشورها، نهادها و مقامات بين المللي و محافل سياسي جهان مواجه شد.
بندر مرزي آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان واقع شده است و اين شهرستان در مجلس شوراي اسلامي، يك نماينده دارد.
خبرنگار: يوسف هدايتي ** انتشاردهنده: كبيري
7105 / 7124/2007