امام جمعه آستارا: خواسته مردم از قوه قضائيه مبارزه با مفسدان اقتصادي است

آستارا - ايرنا - امام جمعه شهرستان آستارا گفت: خواسته مردم و مقام معظم رهبري از قوه قضائيه مبارزه با مفسدان اقتصادي است و خوشبختانه در اين راستا دستگاه قضا ، مقتدرانه حركت مي كند.

به گزارش خبرنگار ايرنا حجت الاسلام كاظم حافظ نيا در خطبه هاي آئين عبادي سياسي نماز جمعه آستارا افزود: وظيفه ذاتي قوه قضائيه برخورد با مفسدان و هنجارشكنان است و در اين راستا تاكنون قدم هاي مثبتي از سوي اين قوه برداشته شده است.
وي با اشاره به اينكه دشمنان در جهت مقابله با قواي نظام و به خصوص قوه قضائيه برنامه هاي مختلفي دارند، اضافه كرد: جو سازي عليه قوه قضائيه، قابل قبول نيست زيرا اين قوه در چارچوب قانون به وظيفه خود عمل مي كند.
حجت الاسلام حافظ نيا با اشاره به موفقيت هاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در مقابله با داعش، اظهار كرد: مردم و نظام جمهوري اسلامي از مواضع مقتدرانه سپاه حمايت مي كنند و آمريكا به خاطر ترس از اقتدار سپاه، مي خواهد اين نهاد مقدس را در ليست گروه هاي تروريستي قرار دهد.
خطيب جمعه آستارا با اشاره به فرا رسيدن هفته استاندارد گفت: رعايت كردن اصل استاندارد در عرصه هاي توليدي و خدماتي، رغبت مردم را به منظور خريد كالاي ايراني افزايش مي دهد.
وي با گراميداشت هفته تربيت بدني و ورزش خاطرنشان كرد: تحصيل، تهذيب و ورزش از توصيه هاي مقام معظم رهبري به جوانان است و دولت بايد از ورزش هاي همگاني حمايت و در جهت توسعه آن سرمايه گذاري كند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان واقع است.
خبرنگار: يوسف هدايتي**انتشاردهنده: كبيري
7105 / 7124/2007