تخصيص 67 ميليارد ريال براي روكش آسفالت مسير گيلانغرب به سرپل ذهاب

قصرشيرين- ايرنا- سرپرست فرمانداري گيلانغرب، از اختصاص 67 ميليارد ريال اعتبار براي اجراي طرح روكش آسفالت مسير گيلانغرب به سرپل ذهاب خبر داد.

فرهاد همتي روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ايرنا، از پايان مرحله نخست عمليات اجرايي روكش آسفالت جاده گيلانغرب به سرپل ذهاب خبرداد و اظهارداشت: همسو با اجراي اين طرح تاكنون 24 كيلومتر از جاده اصلي گيلانغرب به سرپل ذهاب روكش آسفالت شده است.
وي بيان كرد: مرحله دوم اجراي اين طرح نيز به طول 11 كيلومتر از امروز آغاز شده است كه تا يك ماه آينده تمام مسير جاده گيلانغرب به سرپل ذهاب از دولايه روكش آسفالت برخوردار مي شود.
وي اضافه كرد كه با پيگيري هاي مكرر، مساعدت هاي ادارات كل راه و شهرسازي، راهداري و حمل و نقل، موانع تخصيص اعتبار برطرف شد و اين طرح تا يكماه آينده به طور كامل به بهره برداري مي رسد.
سرپرست فرمانداري گيلانغرب گفت: با تكميل اين طرح، مشكلات تردد در اين محور با روان سازي مسير رفع مي شود و شاهد كاهش سوانح رانندگي در اين جاده خواهيم بود.
همتي افزود: خروجي شهر گيلانغرب و محدوده منتهي به دانشگاه پيام نور نيز به منظور كاهش حوادث جاده اي، با صرف بيش از 800 ميليون ريال اعتبار روكش آسفالت شده است.
اين مقام مسئول از آغاز عمليات اجرايي حذف نقطه حادثه خيز محور انارك در شهرستان گيلانغرب خبر داد.
گيلانغرب در غرب كرمانشاه با بيش از 72 هزار نفر جمعيت داراي 500 كيلومتر راه هاي مواصلاتي است كه 310 كيلومتر آن راه اصلي و 190 كيلومتر نيز راه فرعي است.
7079/7398/8066 خبرنگار:سلطانمراد شهبازپور **انتشار دهنده:علي مولوي