۱۵ مهر ۱۳۹۶،‏ ۱۰:۱۸
کد خبر: 82687439
۰ نفر
3 خودرو در آتش سوزي يك ساختمان مسكوني در تهران سوختند

تهران - ايرنا - سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران گفت: 3 دستگاه خودرو در آتش سوزي پاركينگ يك ساختمان 6 طبقه واقع در شهرك وليعصر(عج) سوختند.

سيدجلال ملكي روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: ساعت 5 و 6 دقيقه صبح امروز حادثه آتش سوزي در شهرك وليعصر (عج) به سامانه 125 اعلام و ماموران 3 ايستگاه آتش نشاني به همراه تجهيزات لازم به محل اعزام شدند.
وي اظهار كرد: دراين حادثه طبقه همكف(پاركينگ) يك ساختمان مسكوني دچار حريق شده بود كه 3 دستگاه خودرو(پژو 206؛ جك شاسي بلند و سانتافه) در آتش سوختند.
ملكي با اشاره به وجود 6 دستگاه خودرو در اين طبقه از پاركينگ ساختمان گفت: تلاش آتش نشانان مانع از سرايت آتش به ديگر خودروها و همچنين طبقه منفي يك اين ساختمان شد.
وي با بيان اينكه دود غليظ ناشي از آتش سوزي ساختمان را فرا گرفته بود اظهار كرد: آتش نشانان در همان لحظات اوليه 8 نفر از ساكنان را استفاده از نردبان هيدروليكي از ساختمان خارج كردند.
وي تصريح كرد: در مجموع نيروهاي آتش نشان ضمن مهار آتش، 20 نفر از ساكنان ساختمان(13 مرد و 7 زن) را به سلامت از ساختمان خارج كردند.
به گفته ملكي، علت وقوع اين آتش سوزي توسط كارشناسان در حال بررسي است.
*براي اطلاع از اخبار متنوع انتشار يافته در شبانه روز با كانال ايرنا استان تهران در تلگرام به نشاني IRNATEHRAN@ همراه شويد.
خبرنگار: سيد جواد آل داود - انتشار دهنده: محسن فتاحي
تهرام/7243/1735**1625