فيلم كوتاه ' باتان اوشقون '  در آستارا ساخته شد

آستارا - ايرنا - فيلم كوتاه ' باتان اوشقون ' به نويسندگي و كارگرداني فراز آهنين از هنرمندان شهرستان آستارا تهيه و توليد شد.

آهنين روز جمعه در مصاحبه با خبرنگار ايرنا گفت: 'باتان اوشقون' نام كشتي غرق شده‌اي در آب هاي ساحلي آستاراست و اين كشتي راهنمايي براي رسيدن صيادان به ساحل بوده است.
وي اضافه كرد: در فيلم باتان اوشقون از بازيگران شهرستاني استفاده شده است و در آن ميثم الوان پور، اشكان بازدار، فريما شيرچي، محسن عيسي پور، پوريا كربلايي، مونا شفيعي، منير شفيعي، رضا شكراني و سارينا مخدومي ايفاي نقش مي كنند.
عوامل توليد اين فيلم عبارتند از فراز آهنين به عنوان تهيه كننده و كارگردان، ابراهيم پركاري تصوير بردار، جواد پروردگاري دستيار تصوير بردار، اميد فيض اللهيان و پوريا كربلايي مديران توليد، علي رضا حيرانيان صدابردار و اميد حشمدار به عنوان عكاس .
فرآز آهنين از فيلمسازان و داستان نويسان جوان شهرستان آستاراست، او ساخت فيلم را از سال 1391 آغاز كرد و كارگرداني فيلم هاي كوتاه چشم ها، آتا، بادبادك سفيد و تله فيلم روياهاي آبي من را در كارنامه خود دارد.
شهرستان آستارا در منتهي اليه غرب استان گيلان واقع شده و علاوه بر هنرمندان رشته هاي مختلف ، 400 هنرمند در هفت انجمن هنري اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي آن فعاليت مي كنند.
خبرنگار: يوسف هدايتي**انتشار دهنده : بابايي
7105 /6030