پلي آف جام جهاني فوتبال/سوريه و استراليا امتيازها را تقسيم كردند

تهران - ايرنا - تيم هاي فوتبال سوريه و استراليا در ديدار رفت مرحله پلي آف جام جهاني 2018 روسيه در مالزي به تساوي رضايت دادند.

به گزارش ايرنا، ديدار رفت دو تيم سوريه و استراليا در مرحله پلي آف جام جهاني 2018 روسيه از ساعت 16 به وقت ايران به ميزباني سوريه در كشور مالزي برگزار شد كه دو تيم با نتيجه يك بر يك به كار خود پايان دادند.
گل هاي اين مسابقه را «رابي كروسه» در دقيقه 40 براي استراليا و گل سوريه نيز از روي نقطه پنالتي در دقيقه 85 توسط بازيكن سرشناس اين تيم يعني «عمر السوما» به ثمر رسيد.
سوريه در اين ديدار و به خصوص در نيمه دوم، بازي جسورانه و رو به جلويي را به نمايش گذاشت اما در حالي كه در اكثر دقايق صاحب توپ و ميدان بود، چندين فرصت مسلم گلزني را از دست داد.
اين مسابقه حساس به قضاوت عليرضا فغاني، رضا سخندان و محمدرضا منصوري برگزار شد و بيژن حيدري نيز داور چهارم ديدار بود.
مسابقه برگشت دو تيم سه شنبه هفته آينده در سيدني استراليا برگزار مي شود تا در نهايت تيم پيروز در دو بازي رفت و برگشت با تيم چهارم منطقه كونكاكاف براي راهيابي به جام جهاني 2018 روسيه در دو ديدار رفت و برگشت ديگر سرنوشت تيم صعود كننده را مشخص كنند.
سوريه و استراليا به عنوان تيم هاي سوم از گروه يك و دو منطقه آسيا به مرحله پلي آف جام جهاني راه يافتند. ايران و كره جنوبي از گروه يك و ژاپن و عربستان نيز از گروه دوم به جام جهاني 2018 روسيه صعود كردند.
براي آگاهي از آخرين اخبار ورزش ايران و جهان با كانال ورزشي ايرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شويد.
ورزشي**1067**1823
خبرنگار: رضا رمضاني** انتشار: طاهره نبي اللهي

سرخط اخبار ورزش