خوابگاه هاي دانشگاه محقق اردبيلي نوسازي شد

ار دبيل - ايرنا - رئيس دانشگاه محقق اردبيلي از بهسازي و نوسازي فضاي فيزيكي خوابگاه هاي دانشگاه محقق اردبيلي خبر داد.

گودرز صادقي روز چهارشنبه در بازديد از خوابگاه كوثر افزود: تلاش بر اين است كه زمينه رفاه دانشجويان را فراهم كنيم تا بتوانند با آسودگي خاطر به تحصيل مشغول باشند.
وي با اشاره به تجهيزات و نوسازي هاي انجام شده تشريح كرد: بيش از 350 دستگاه يخچال براي اتاق هاي خوابگاه ها خريداري شد.
صادقي ادامه داد: از اعضاي هيات علمي مستقر در استادسراي داخل محوطه دانشگاه خواستيم كه اين ساختمان ها را تخليه كنند و اين فضا را به عنوان خوابگاه خواهران استفاده مي كنيم.
به گزارش ايرنا از روابط عمومي دانشگاه محقق اردبيلي ، دكتر عباس فني اصل معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه محقق اردبيلي هم گفت: براي بهسازي و نوسازي خوابگاه كوثر يك حدود هفت ميليارد ريال هزينه شده است.
وي با اشاره به اينكه براي 200 نفر از دانشجويان دختر و 50 نفر دانشجوي پسر ظرفيت خوابگاهي ايجاد شد، افزود: تابستان امسال در خوابگاه ها نوسازي و بهسازي انجام داديم تا زمينه رفاه بيشتر دانشجويان فراهم شود.
فني اصل افزود: خوابگاه ها به سيستم امنيتي مجهز شده و مشكل روشنايي مسير خوابگاه شهيد رحيمي هم مرتفع شده است.
دانشگاه محقق اردبيلي در سال 1357 با نام آموزشكده كشاورزي و با پذيرش 38 دانشجو در رشته كشاورزي عمومي فعاليت آموزشي خود را آغاز كرد و در حال حاضر در 201 رشته تحصيلي در مقاطع كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري در حدود 11 هزار دانشجو دارد كه در 11 دانشكده مشغول تحصيل هستند.
خبرنگار: گيتي طالبي ** انتشار دهنده: سيفعلي موسي زاده
6018/6016