دیدار با توگو و روسیه، دو بازی مناسب برای تیم ملی/امكان جذب بازیكن آزاد توسط پرسپولیس

تهران- ایرنا- «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال گفت: دیدار دوستانه با تیم ملی توگو در تهران فرصت مناسبی برای تیم ملی محسوب می شود.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، تاج امروز (سه شنبه) درباره برگزاری بازی دوستانه تیم ملی فوتبال برابر توگو گفت: خوشبختانه طبق برنامه ریزی صورت گرفته، تیم ملی برنامه های خود را پیش می برد؛ ملی پوشان به زودی آماده برگزاری دوستانه مقابل توگو در تهران می شوند و پس از آن هم تلاش بر این است كه كاروان تیم ملی برای دیدار مقابل تیم ملی روسیه با پرواز چارتر راهی این كشور شود.
وی ادامه داد: دیدار با توگو در تهران و مسابقه با روسیه در این كشور، دو دیدار بسیار خوب تداركاتی برای تیم ملی در راه آماده سازی برای جام جهانی است.
تاج تصریح كرد: توگو به طور حتم یكی از بهترین تیم هایی بود كه در این مقطع زمانی می شد با این تیم دیدار كرد و در مجموع فرصت مناسبی برای تیم ملی محسوب می شود؛ جمعی از بازیكنان این تیم در اروپا بازی می كنند و در نهایت برگزاری مسابقه با تیم ملی توگو در تهران، شرایط مناسبی را رقم زد.
رئیس فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از صحبت های خود، درباره وضعیت باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات عنوان كرد: قبل از هر چیز باید بگویم كه برخی اظهارنظرها درباره باشگاه پرسپولیس به دور از واقعیت های موجودی است كه این باشگاه با آن روبه رو است؛ ضمن اینكه همه بر این واقفند كه این اتفاق و اتفاقات مشابه برای فوتبال كشور، تلخ و ناراحت كننده است.
فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) باشگاه پرسپولیس را به دلیل شكایت باشگاه ریزه اسپور تركیه بابت قراداد «مهدی طارمی» با این باشگاه به پرداخت جریمه نقدی، چهار ماه محرومیت در استفاده از این مهاجم و همچنین ممنوعیت جذب بازیكن در دو پنجره نقل و انتقالاتی محكوم كرده است.
وی با بیان اینكه پرسپولیس امروز در بازی مقابل الهلال می تواند از «احمد نوراللهی» استفاده كند، افزود: پرسپولیس تا پنجره بعدی نقل و انتقالات كه تا 15 دسامبر است می تواند بازیكن آزاد را جذب كند.
تاج خاطرنشان كرد: علاوه بر این باشگاه پرسپولیس می تواند فرآیند پیگیری حقوقی خود را نسبت به این رای از طریق CAS، دادگاه بین المللی ورزش پیش ببرد.
رئیس فدراسیون فوتبال تصریح كرد: باشگاه پرسپولیس باید در این زمینه واكاوی دقیق و مفصلی كند كه اتفاق رخ داده چگونه پیش آمده و مهم تر از آن چگونه از اتفاقات تلخ مشابه می بایست پیشگیری كرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با كانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129**1368
تنظیم كننده: مهدی رهبر**انتشار: خیراله شفیعی

سرخط اخبار ورزش