۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۹:۰۰
کد خبر: 82670728
T T
۰ نفر
رئیس سازمان بسیج زنان كشور: خواهران بسیجی طلبه با افكار فمنیستی مقابله كنند

تهران - ایرنا - رئیس سازمان بسیج جامعه زنان كشور گفت: مقابله با افكار فمنیستی به عنوان یكی از رسالت های مهم خواهران بسیجی طلبه در كشور است كه باید روی این مساله تاكید جدی داشته باشند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان بسیج جامعه زنان كشور، مینو اصلانی در دوره تخصصی هادیان سیاسی سراسر كشور به همت واحد خواهران بسیج طلاب با اشاره به وظایف خواهران طلبه بسیجی مبلغ افزود: جریان فمنیسم تهدید جدی ای برای جامعه بانوان به ویژه دختران جوان است و نقش خواهران طلبه در مقابله با این پدیده نامبارك، بسیار مهم و تاثیرگذار است.
وی با اشاره به رسالت خواهران طلبه بسیجی اظهار داشت: شما باید به مسائل زن در غرب و جریان شناسی آن به صورت علمی و تخصصی به خوبی آشنا باشید.
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان كشور ادامه داد: جریان فمنیسم تهدید جدی برای جامعه بانوان به ویژه دختران جوان است و خواهران طلبه بسیسجی باید برای این موضوع تلاش های جدی داشته باشند.
وی ادامه داد: بنابراین لازم است تا شما از آموزه های اسلامی، مبانی حقوقی زن در نظام اسلامی در برابر اشاعه افكار پوسیده غربی دفاع كنید و در مقابل اقدامات نهادهای وابسته به تفكرات فمنستی مقابله كنید تا این بحث ها به راحتی در جامعه بیان نشود و افراد كم اطلاع تحت تاثیر آنان قرار نگیرند.
دوره تخصصی هادیان سیاسی سراسر كشور به همت واحد خواهران بسیج طلاب، با حضور طلبه های سطح سه سراسر كشور و با هدف تربیت هادیان سیاسی برگزار شد.
این نشست با حضور 400 طلبه شركت كننده با موضوع «نقش آفرینی مبلغان و هادیان سیاسی در جامعه» برگزار شده است.
براساس آمار سازمان بسیج جامعه زنان كشور، اكنون 9 میلیون زن بسیجی در ساسر كشور فعالیت دارند.
اجتمام ** 7268 ** 1418
تنظیم: مهناز بیرانوند ** ناشر: مریم برزآبادی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در كانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej
۰ نفر