سرمربي تراكتورسازي:براي كسب سه امتياز بازي مقابل سياه جامگان كوشيديم

تبريز - ايرنا - سرمربي تيم تراكتورسازي با بيان اين مطلب كه در بازي‌هايي كه تيم حريف در لاك دفاعي فرو مي رود زدن گل اول كار سختي است، گفت: در بازي امروز مقابل سياه جامگان، هدف ما كسب سه امتياز بازي بود.

به گزارش ايرنا، يحيي گل محمدي جمعه شب در نشست خبري پس از بازي دو تيم تراكتورسازي و سياه جامگان در جمع خبرنگاران افزود: موقعيت‌هايي داشتيم كه گل اول را بدست بياوريم، اما بازيكنان تيم دچار استرس زيادي شده بودند و اين استرس باعث شد گل اول را دريافت كنيم.
وي تشريح كرد: خوشحالم كه توانستيم در دقايق آخر بازي گل تساوي را بدست آورده و ميدان را با شكست ترك نكنيم.
سرمربي تراكتورسازان گفت: ازنظر بازيكن مشكل داشتيم، نوري، گودرزي و ابراهيمي مصدوم بودند و هافبك‌هايمان را در اختيار نداشتيم.
وي خاطرنشان كرد: با نفراتي كه داشتيم بازي مستقيم بيشتر به درد مي‌خورد و از اين طريق بيشتر حمله كرديم.
گل محمدي تشريح كرد: شهرام گودرزي هنوز بهبودي كامل خود را نيافته است و دوست نداشتيم دوباره مصدوم شود، به همين خاطر ريسك نكردم و اين بازيكن را به ميدان نفرستادم تا در بازي هاي آتي از وي استفاده كنم.
وي در مورد وقت كشي بازيكنان سياه جامگان اظهار كرد: اين نوع بازي الان مد نيست، ولي در بعضي ليگ‌ها نتيجه مي‌دهد و درباره تفكرات مربي حريف نمي‌توانم حرفي بزنم و بايد رويكرد ما بيشتر به نوع بازي خودمان باشد و از موقعيت‌ها استفاده كنيم.
وي تأكيد كرد: ما در انتقال از دفاع به هافبك و هافبك به حمله به بازيكناني نياز داشتيم كه بازي تركيبي انجام دهند و اين مشكل در اين ديدار ما را آزار داد و بايد روي اين قضيه كار كنيم.
سرمربي تيم تراكتورساري درباره صحنه مشكوك به پنالتي گفت: خود فرزاد گفت كه خطاي پنالتي بود و من صحنه را نديدم و مجبوريم به تصميم داور احترام بگذاريم.
تيم تراكتور سازي با تساوي يك بر يك مقابل تيم سياه جامگان مشهد با 7 امتياز و تفاضل گل كمتر در رده هشتم جدول ليگ برتر هفدهم جام خليج فارس جاي گرفت.
خبرنگار: آب بسته**انتشار: عزيزي راد
9853/518

سرخط اخبار استان‌ها