۱۳ شهریور ۱۳۹۶،‏ ۱۱:۰۲
کد خبر: 82654290
T T
۰ نفر
اجراي 110 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در بانه

سنندج - ايرنا - معاون فرمانده سپاه ناحيه مقاومت بانه گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، احياي فرهنگ ايثار و شهادت و يادآوري رشادت هاي رزمندگان اسلام، 110 برنامه از 31 شهريور تا 6 مهر امسال در بانه برگزار مي شود.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا، سرهنگ مصطفي پيرزاد در جلسه هماهنگي و برنامه ريزي برنامه هاي هفته دفاع مقدس اين شهرستان اظهار كرد: اين برنامه ها در رده هاي مختلف بسيج پيش بيني شده و اجراي آنها قبل، حين و بعد از هفته دفاع مقدس است.
وي افزود: قبل از برگزاري برنامه هاي هفته دفاع مقدس ستاد گراميداشت اين هفته در مجموعه سپاه ناحيه شهرستان و ستادهاي فرعي به دبيري حوزه هاي مقاومت و رياست بخشداران تشكيل مي شود.
سرهنگ پيرزاد يكي ديگر از برنامه هاي گراميداشت هفته دفاع مقدس را فضا سازي و انعكاس رسانه ايي برنامه هاي اين هفته اعلام كرد و يادآور شد: برگزاري برنامه هاي هفته دفاع مقدس با رعايت حفظ حرمت ماه محرم برگزار مي شود.
به گفته وي، با توجه به اينكه اين هفته ياد رشادت ها و پيروزي هاي رزمندگان اسلام است بايد تبليغات رسانه اي به گونه اي باشد كه شيريني دفاع مقدس در مزاق تك تك شهروندان نقش ببندد.
سرهنگ پيرزاد اضافه كرد: فضا سازي محيطي و رسانه اي بخش ها، ارسال پيامك تبريك به اقشار مختلف، ديدار با ائمه جمعه و جماعت شهر بانه و روستاها، برپايي نمايشگاه هاي هفته دفاع مقدس در مدارس و حوزه هاي مقاومت و چاپ و توزيع فصل نامه دانش آموز بسيجي از جمله برنامه هاي هفته دفاع مقدس است.
وي همايش پياده روي خانوادگي، برپايي ايستگاه سلامت، ديدار با جانبازان بالاي 70 درصد، شركت در نماز عبادي و سياسي جمعه با لباس فرم را از ديگر برنامه هاي اين هفته اعلام كرد و گفت: شعار محوري سي و هفتيمن سالگرد گراميداشت هفته دفاع مقدس من يك انقلابيم، است و تمام برنامه ها با محوريت اين شعار برگزار مي شود.
معاون سياسي و اجتماعي فرماندار بانه هم در اين جلسه گفت: روحيه انقلابي و از خودگذشتگي جوانان در اوايل پيروزي انقلاب اسلامي سبب شد نهال انقلاب با خون جوانان اين مرز و بوم آبياري شود.
نژاد شهيدي افزود: حضور جوانان انقلابي و ايثارگر در صحنه هاي انقلاب سبب شد كه ايران در سطح جهاني و بين المللي با قدرت و اقتدار بدرخشد.
وي تاكيد كرد: ضروري است كه همه ارگان ها و دستگاه ها با برنامه ريزي مناسب به استقبال ايام گراميداشت هفته دفاع مقدس بروند و برنامه هاي پر بار و قوي در اين هفته برگزار و ياد و خاطره شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را گرامي بداريم.
شهيدي يادآور شد: بايد با اجراي برنامه هاي مناسب دين خود را به جوانان و رزمندگان ادا كنيم و نسل جوان را نيز با فداكاري ها و رشادت هاي جوانان آن دوره آشنا كنيم.
شهرستان بانه با 158 هزار نفر جمعيت در 270 كيلومتري غرب سنندج واقع است.
خبرنگار: زينب طلايي ** انتشار دهنده: مجيد سليماني
7469/ 9102
**آگاهي از آخرين اخبار استان كردستان در كانال زير:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvg
انتهاي پيام /*

سرخط اخبار استان‌ها