جهانگیری خواستاررسیدگي سریع به وضعیت مصدومان سانحه اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی شد

تهران - ایرنا - معاون اول رئیس جمهوری در پي جان باختن تعدادي از دانش آموزان هرمزگاني در سانحه واژگوني اتوبوس در پیامي ضمن تسلیت به ملت ایران و خانواده هاي قربانیان، از مسئولان ذیربط خواست تا ضمن بررسي علت بروز این حادثه ناگوار به وضعیت آسیب دیدگان و مصدومان سریعا رسیدگي شود.

به گزارش عصرجمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، اسحاق جهانگیري در این پیام تاكید كرد: حادثه تلخ و غم انگیز واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان دختر هرمزگانی در شهرستان داراب كه منجر به جانباختن و مصدوم شدن تعدادی از دانش آموزان عزیزمان شد، موجب تأثر و تألم فراوان شد.
وی این مصیبت غمبار را به ملت ایران، مردم شریف استان هرمزگان و به ویژه خانواده های این عزیزان صمیمانه تسلیت گفت و از مسئولان ذی ربط به خصوص وزیران آموزش و پرورش، راه و شهرسازی و بهداشت، درمان و آموزش پزشكی خواست ضمن رسیدگی فوری به وضعیت آسیب دیدگان و مصدومان، با بررسی دقیق علت بروز این حادثه ناگوار، در اسرع وقت نتیجه را به اطلاع مردم بزرگوار ایران برسانند.
به گزارش ایرنا، یكی از سه اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی عضو تشكیلات سازمان دانش آموزی كه با هدف شركت در اردوی ملی فرزانگان راهی شیراز شده بودند، مقارن ساعت 4 بامداد امروز واژگون شد . این حادثه 9 كشته و 34 مجروح برجا گذاشت.
سیام * 1053** 1336
تنظیم:حمید شریفی كیا**انتشار: مهرنوش خانزائی