۱ شهریور ۱۳۹۶،‏ ۱۷:۵۹
کد خبر: 82641473
۰ نفر
سرپرست شهرداري قزوين معارفه شد

قزوين-ايرنا -همزمان با آغاز به كار پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا، علي صفري سرپرست شهرداري قزوين بعدازظهر چهارشنبه با حضور اعضاي شورا معارفه شد.

به گزارش ايرنا، رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين در اين نشست كه با حضور مديران حوزه هاي مختلف شهرداري قزوين برگزار شد،گفت:بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته و همچني ضوابط و مقررات تدوين شده، بناست با تغيير شهردار حتي يك لحظه نيز در كار مديريت شهري خللي وارد نشود.
حكمت الله داودي افزود: مسعود نصرتي حدود 9 سال پيش، از مجموعه شهرداري قزوين به عنوان شهردار برگزيده شد، درصورتي كه پيش از آن رسم نبود كه شهردار از بدنه شهرداري برگزيده شود، اما امروز باز هم سياست انتخاب شهردار به نحوي شد كه آقاي صفري با سابقه حدود 13 سال كار در شهرداري قزوين، بيدستان و بويين زهرا به عنوان شهردار مركز استان برگزيده شوند.
وي اظهار كرد: هرچه مديران در بخش هاي مختلف و بالاتر فعاليت داشته باشند، توانمندي بيشتري به دست خواهند آورد و نبايد فراموش كرد كه شهردار قبلي خدمات ارزشمندي در دوره مديريتي خود ارائه داد و قرار نيست كسي هميشه در يك پست باقي بماند.
وي افزود:فلسفه شكل گيري شوراي شهر به عنوان مجموعه اي متفكر و پر انرژي حمايت از مديران و همفكري با آنان درراستاي پيشرفت و آباداني كهن شهر قزوين و تحقق اهداف آن است
داودي تصريح كرد: مجموعه مديريت شهري قزوين بايد با برنامه پيش برود، برنامه اول 5ساله به اتمام رسيده و شهرداري در تدوين دومين برنامه 5 ساله توسعه بايد از توانمندي ها و تجارب كارشناسان و مديران با سابقه استفاده كند و يك برنامه كارشناسي شده را تدوين نمايد.
صبح امروز در نخستين نشست اعضاي دوره پنجم شوراي اسلامي شهر قزوين، علي صفري كه تاكنون به عنوان شهردار بوئين زهرا مشغول به كار بود به عنوان سرپرست شهرداري قزوين انتخاب شد تا مسعود نصرتي شهردار قبلي قزوين پس از هشت سال سكانداري شهرداري، از ساختمان بلديه قزوين خداحافظي كند.
7389*3013
خبرنگار نسرين رحيمي**انتشار دهنده: رضا اولادي