برپايي پاويون ملي محصولات دانش‌بنيان درنمايشگاه جيتكس 2017 دبي

تهران- ايرنا- پاويون ملي محصولات دانش‌بنيان به همت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و صندوق نوآوري و شكوفايي، در نمايشگاه GITEX 2017 دبي برپا مي شود.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمي ايرنا از معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و صندوق نوآوري و شكوفايي پاويون ملي محصولات دانش‌بنيان را در نمايشگاهGITEX 2017 را با هدف «توسعه صادرات و همكاري ها» و «افزايش تعاملات علمي، فناورانه و نوآورانه منطقه اي و بين المللي شركت هاي دانش بنيان»، برگزار مي كند.
اين پاويون با هدف حمايت از حضور شركت‌هاي دانش‌بنيان و همچنين معرفي محصولات و خدمات دانش‌بنيان براي توسعه بازار و افزايش صادرات برپا مي‌شود.
سي و هفتمين دوره نمايشگاه امسال 16 تا 20 مهرماه(8 تا 12 اكتبر) در مركز تجارت جهاني دبي برگزار مي شود. همزمان با برپايي پاويون جمهوري اسلامي ايران، چهارمين همايش معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري و كسب و كار در صنعتICT ايران نيز برگزار مي‌شود.
در نمايشگاهGITEX 2017، 12 شركت فناوري در پاويون ملي جمهوري اسلامي ايران حضور دارند كه بخشي از آن شركت هاي ذيل مركز فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي هستند و با حمايت مركز مذكور در پاويون حضور خواهند داشت.
حدود 70 درصد از هزينه هاي شركت هاي دانش بنيان از جمله، هزينه غرفه و حمل و نقل محصولات در غرفه‌آرايي توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و صندوق نوآوري و شكوفايي پرداخت مي‌شود.
علمي**1023**1440
تنظيم:ابوالقاسم تيموري** انتشار: گلشن