نبرد تماشايي منچسترسيتي و اورتون برنده نداشت

تهران - ايرنا - ديدار تماشايي و حساس تيم هاي منچسترسيتي و اورتون با تساوي يك بر يك به اتمام رسيد تا هر دو تيم چهار امتيازي شوند.

به گزارش ايرنا، بامداد سه شنبه و در آخرين ديدار هفته دوم ليگ برتر باشگاه هاي انگليس، شاگردان «پپ گوارديولا» در تيم فوتبال منچسترسيتي با حمايت بيش از 50 هزار تماشاگر ورزشگاه «اتحاد» از اورتون ميزباني كردند.
منچسترسيتي كه با خريدهاي متعدد و گران قيمت وارد فصل جديد ليگ برتر جزيره شد تا به فكر جبران ناكامي سال قبل باشد براي پيروزي در اين ديدار انگيزه فراواني داشت.
با وجود اين كه منچسترسيتي تحت تفكرات گوارديولا حاكم ميدان بود، اما براي گلزني مشكل داشت و در طرف مقابل اين اورتون بود كه در دقيقه 35 و در ضد حمله اي برق آسيا با بغل پاي هنرمندانه «وين روني» به گل دست يافت.
دومين گل متوالي «وين روني» در حالي به ثمر رسيد كه «خوزه مورينيو» سرمربي منچستريونايتد كه در پايان فصل گذشته روني را در فهرست خروجي شياطين سرخ قرار دارد در ورزشگاه «اتحاد» تماشاگر اين ديدار بود.
در اواخر نيمه نخست «كايل واكر» مدافع تيم ملي انگليس كه به تازگي از تاتنهام به اورتون پيوسته است با دريافت دو كارت زرد متوالي از زمين اخراج شد.
در نيمه دوم، سيتي با وجود يك بازيكن كمتر بازهم از لحاظ حفظ توپ برتري محسوسي داشت و در نهايت «رحيم استرلينگ» در دقيقه 82 با شوتي سرضرب گل تساوي را به ثمر رساند.
در دقيقه 88 «اشنايدرلين» هافبك اورتون از زمين اخراج شد تا در لحظات پاياني هر دو تيم با 10 بازيكن كار را پيگيزي كنند.
در نهايت اين بازي تماشايي با تساوي يك بر يك به اتمام رسيد تا سيتي و اورتون در پايان هفته دوم ليگ برترانگليس چهار امتيازي شوند.
شبد**3783**9122
خبرنگار: امير ميرزاييان**انتشار دهنده: مهدي نعمتي