لالیگای اسپانیا؛ فرار بزرگ اتلتیكومادرید از شكست

تهران - ایرنا - تیم فوتبال اتلتیكومادرید شكست دو بر صفر مقابل خیرونا را در دقایق پایانی و با یك بازیكن كمتر به تساوی تبدیل كرد.

به گزارش ایرنا، شنبه شب و در ادامه هفته نخست لالیگای اسپانیا، تیم تازه صعود كرده خیرونا میزبان اتلتیكومادرید یكی از مدعیان سال های اخیر اسپانیا بود و در نهایت به تساوی دو بر دو رسید.
اتلتیكومادرید كه به سرخپوست ها شهرت دارد در حالی این دیدار را با تساوی به اتمام رساند كه تا دقایق پایانی با دو گل از میزبان پرتلاش خود عقب بود و از دقیقه 68 با اخراج «گریژمان» 10 نفره شد.
برخلاف انتظار تیم تازه وارد خیرونا عملكرد فوق العاده ای در نیمه نخست داشت و گل های «كریستین استوانی» در دقایق 23 و 25 سبب شد تا شاگردان «دیه گو سیمئونه» در اتلتیكومادرید با شوك روبه رو شوند.
میزبان می توانست در نیمه نخست بر اندوخته خود اضافه كند كه واكنش های مناسب «یان اوبلاك» دروازه بان اتلیكومادرید مانع از این مهم شد.
در اواسط نیمه دوم «آنتون گریژمان» ستاره خط حمله اتلتیكومادرید از زمین اخراج شد تا كار نماینده پایتخت سخت شود.
در دقیقه 78 «آنخل كوره آ» مهاجم آرژانتینی اتلتیكومادرید كه تنها لحظاتی از حضورش در زمین می گذشت با شوتی تماشایی گل نخست تیمش را به ثمر رساند.
در دقیقه 85 ارسال «كوكه» با ضربه سر «خیمنز» مدافع اروگوئه ای اتلتیكومادرید همراه شد تا در عین ناباوری كار به تساوی دو بر دو بكشد.
از دقایقی دیگر تیم های سوییا و اسپانیول به مصاف هم می روند.در نخستین دیدار شنبه شب نیز، سلتاویگو در خانه خود با حساب 3 بر 2 مغلوب رئال سوسیداد شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با كانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783*شبس*1488 *خبرنگار: امیر میرزاییان*انتشاردهنده: بهمن بامداد**