رقابت های دوی صحرانوردی یگان های ویژه كشور در همدان برگزار شد

همدان - ایرنا - دومین دوره رقابت های سراسری دوی صحرانوردی یگان های ویژه ناجا با نام و یاد شهید مظلوم مدافع حرم محسن حججی روز پنجشنبه در همدان برگزار شد.

فرمانده یگان ویژه انتظامی استان همدان در حاشیه این رقابت ها در گفت و گو با ایرنا گفت: دومین دوره مسابقات سراسری دوی صحرانوردی یگان های ویژه ناجا 26 مردادماه جاری با شركت 37 تیم از كشور به میزبانی یگان ویژه همدان برگزار شد.
سرهنگ محمد حسن آبادی افزود: این پیكارهای ورزشی در 2 رده سنی زیر 30 سال در مسافت هشت كیلومتر و بالای 30 سال در مسافت پنج كیلومتر در مسیر جاده سرخ آباد به سمت ورزشگاه شهید مفتح(ره) با نظارت و قضاوت داوران كشوری به مرحله اجرا درآمد.
وی هدف از برگزاری این رقابت ها را حفظ آمادگی جسمانی كاركنان و انتخاب بهترین نفرات برای حضور در مسابقات نیروهای مسلح عنوان كرد.
فرمانده یگان ویژه انتظامی استان همدان ادامه داد: در بسیاری از رشته های ورزشی قهرمانان یگان ویژه در سطح ملی و بین المللی افتخارآفرینی كرده اند.
به گزارش ایرنا در این دوره از رقابت ها در مجموع تیم یگان ویژه شهر كرد رتبه نخست، یگان ویژه همدان رتبه دوم و یگان یكم امیرالمومنین (ع) تهران رتبه سوم را كسب كردند.
7526/1354
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار دهنده : پروانه امانی

سرخط اخبار ورزش