آخرین روز رقابت های انتخابی والیبال جهان/ بازی ایران - قطر و قزاقستان -كره جنوبی

اردبیل - ایرنا- رقابت های انتخابی والیبال جهان روز دوشنبه در حالی با انجام دیدار بین ایران - قطر و كره جنوبی - قزاقستان پایان می یابد كه قطار بازی های جهانی 2018 ایتالیا- استرالیا مسافران خود را شناخته و ایران و چین از هم اكنون بلیت رفت خود را در آن رزرو كرده اند.

تیم های چین و ایران عصر یكشنبه با غلبه مشابه سه بر صفر بر كره جنوبی و قزاقستان به عنوان صعود كنندگان به بازی های قهرمانی مردان جهان شناخته شدند و بازی های امروز تنها جنبه تشریفاتی داشته و نمایش خداحافظی تیم ها با تماشاگران پرشور اردبیلی و جشن صعود ایران به مسابقات جهانی خواهد بود.
به گزارش ایرنا، در بازی های روز دوشنبه ابتدا تیم كره جنوبی و قزاقستان در ساعت 15.30 به مصاف هم می روند تا یكی از این دو تیم بلاخره یك برد را پس از سه شكست متوالی در كارنامه خود داشته باشند.
در ساعت 18 نیز تیم ایران با قطر دیدار می كند تا در صورت پیروزی صعود مقتدرانه و بدون باختی را تجربه كند ضمن اینكه قطر تیم خوب این دوره ها از بازی ها نیز شاید با آرزوی خلق شگفتی در مقابل تیم نخست آسیا به میدان می رود.
این دوره از بازی ها از روز پنجشنبه 19 مرداد ماه آغاز شده و امروز 23 مردادماه به پایان می رسد.
تیم های ایران ، چین ، قطر، كره جنوبی و قزاقستان تیم های شركت كننده در رقابت های انتخابی جهان برای كسب دو سهمیه این گروه با احتساب بازی های امروز هر یك چهار بازی انجام دادند.
خبرنگار: نعمت محسن زاده ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6016/6130