توطئه هاي دشمن با همدلي و اتحاد ملت و مسئولان نقش برآب شده است

يزد - ايرنا - مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه الغدير استان يزد گفت: دشمن از راه جنگ تحميلي ، تحريم و تهاجم فرهنگي تلاش زيادي براي براندازي نظام جمهوري اسلامي ايران كردكه به فضل خدا تاكنون توطئه هايش با همدلي و اتحاد ملت و مسئولان نقش برآب شده است.

حجت الاسلام علي گندمي روز پنجشنبه در آيين تكريم و معارفه مسئولان حوزه دفتر نماينگي ولي فقيه در ناحيه بسيج ابركوه با گراميداشت ياد شهدا و امام شهدا اظهار كرد: اقتدار نظام جمهوري اسلامي از جمله نعمت هايي است كه خدا نصيب ملت كرده است.
وي با بيان اينكه شهدا و ايثارگران با تبعيت از ولايت تمام سختي ها را تحمل كردند تا ارزشهاي انقلاب باقي بماند، تصريح كرد: وظيفه ما ادامه دهنده راه شهداست و بايد براي حفظ اين ارزشها از هر كوششي دريغ نكنيم و نسل امروز را بيشتر با اين ارزشها آشنا كنيم.
گندمي با بيان اينكه مردم پا به پاي انقلاب حركت مي كنند و گوش به فرمان مقام معظم رهبري هستند، اظهار كرد: امروز امنيت و اقتدار ما در دنيا حاصل جانفشاني هاي شهدا و ايثارگران است.
مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه الغدير استان در ادامه با بيان اينكه انقلاب اسلامي ايران تحولي عظيم در روشنگري جهان اسلام ايجاد كرده است، يادآورشد: ولايت مداري و انقلابي گري را نبايد هرگز فراموش نكيم.
اين مسئول با بيان اينكه بارگاه ملكوتي امام هشتم (ع) در كشور از افتخارهاي مردم ايران است، يادآورشد: بايد سيره و منش آن امام رئوف (ع) را براي خود و ديگران در جهان اسلام تبيين كنيم .
در اين آيين حجت الاسلام حسن سالار به عنوان مسوول جديد دفتر نمايندگي ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسيج ابركوه معرفي و از خدمات حجت الاسلام هاشم تقدسي مسئول سابق اين نهاد قدرداني شد .
همچنين فرمانده ناحيه مقاومت بسيج ابركوه در سخناني گفت: نمايندگان ولي فقيه در سپاه بازوي فرمانده هان اين نهاد هستند.
سرهنگ علي فاتحي به بخشي از فعاليت هاي اين نهاد اشاره كرد و افزود: ناحيه مقاومت بسيج ابركوه در بحث مالك اشتر مقام برتر كشور را كسب كرده است.
مسئول قبلي دفتر نمايندگي ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسيج ابركوه هم با قدرداني از همكاري مردم ، مسئولان و بسيجيان و سپاه گفت: مسئولان شهرستان با هر سلايق سياسي كه هستند ، همدل و همراه در صحنه هاي انقلاب حضور دارند.
حجت الاسلام هاشم تقديسي، مهمترين شاخص مردم شهرستان را حضور در صحنه هاي سياسي و ديني و نيز حضور با شكوه آنان در مراسم تاسوعا و عاشورا بيان كرد و ياد آورشد: اين دو روز واقعا صحنه ديدني و ماندگار در حوزه عزاداري سيد الشهدا (ع) مردم اين شهرستان است.
همچنين در حاشيه اين مراسم از كتاب نمي از ايثار و شليك نرم اثر محمد رضا بابايي ابرقويي از پيشكسوتان دوران دفاع مقدس رونمايي شد.
مركز شهرستان 51 هزار نفري ابركوه در 140 كيلومتري جنوب غربي شهر يزد قرار دارد.
7540*2047 * خبرنگار- كارگر ابرقوئي * انتشار دهنده - عباسقلي اشكورجيري *