وزیر پیشنهادی ارتباطات برنامه های خود را در فراكسیون تولید و اشتغال تشریح كرد

تهران- ایرنا- رئیس فراكسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن تاكید بر تعامل مجلس و دولت، برنامه های خود را در این فراكسیون تشریح كرد.

به گزارش ایرنا، «غلامرضا كاتب» در تشریح نخستین نشست فراكسیون تولید و اشتغال كه امروز- چهارشنبه- به منظور بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی كابینه دوازدهم برگزار شد، گفت: اعضای این فراكسیون متشكل از سلایق گوناگون سیاسی هستند و بیشترین دغدغه آنها مباحث تخصصی مرتبط با حوزه كسب و كار، تولید و اشتغال است.
رئیس فراكسیون تولید و اشتغال مجلس افزود: فراكسیون در تلاش است تا برنامه های وزارتخانه هایی را كه به صورت مستقیم و غیرمستقیم در حوزه اشتغال اثرگذار هستند، را مورد ارزیابی قرار داده و افراد پیشنهادی را توانسنجی كند.
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ادامه این نشست «محمدجواد آذری جهرمی» به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان سوابق، فعالیت ها و عملكرد مدیریتی خود، به تشریح برنامه های آینده خود در صورت تصدی سكان وزارت و اخذ رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی پرداخت و بر تعامل و همكاری هر چه بیشتر با مجلس شورای اسلامی تاكید كرد.
رئیس فراكسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: نمایندگان حاضر در این نشست نیز به بیان نقطه نظرات و انتظارات و مطالبات مجلس شورای اسلامی از این وزارتخانه پرداختند و اهداف و اثرگذاری عملكرد این وزارتخانه را در سطح جامعه مهم ارزیابی كردند.
به گزارش خانه ملت، نخستین نشست فراكسیون تولید و اشتغال به منظور بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی كابینه دوازدهم، با بررسی برنامه آذری جهرمی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز آغاز شد.
به گزارش ایرنا، «محمد جواد آذری جهرمی » كه حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، وی را روز گذشته به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد كرده ، در مجموع دارای تجربه 10 ساله در مناصب اجرایی است.
وی با 36 سال سن سابقه یك دوره تصدی مدیركلی امنیت سیستم های ارتباطی را در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران دارد.
آذری جهرمی به مدت 2 سال عضو غیر موظف هیات مدیره شركت خدمات ارتباطی رایتل (95-1393) بوده و در حال حاضر معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت ایران است.
یك دوره عضویت در هیات مدیره شركت ارتباطات زیرساخت ایران(95-1393)، عضوكمیسیون عالی تنظیم مقررات شورای عالی فضای مجازی ، عضو كمیسیون عالی ارتقای تولید محتوای شورای عالی فضای مجازی، عضو ناظر كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی از دیگر مسئولیت های آذری جهرمی در سال های گذشته است.
سیام*3070*3061*1449*تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار: امیر كاردان راد