وزن كشي چهار وزن دوم انجام شد/ مشخص شدن حريفان ملي پوشان

تهران - ايرنا - مراسم وزن كشي چهار وزن دوم رقابت هاي كشتي فرنگي جوانان قهرماني جهان، عصر امروز در شهر تامپره كشور فنلاند برگزار شد و ملي پوشان ايران حريفان خود را شناختند.

به گزارش روز شنبه ايرنا از فدراسيون كشتي، براساس وزن كشي رقابت هاي كشتي فرنگي قهرماني جهان در فنلاند، در وزن 55 كيلوگرم محمد جواد رضايي در دور نخست با سوبولفسكي از اوكراين كشتي مي گيرد و در صورت غلبه بر اين حريف در دور بعد به مصاف برنده كشتي گيران روماني و قزاقستان مي رود. در اين وزن 22 نفر حضور دارند.
در وزن 66 كيلوگرم كه 27 نفر حضور دارند امين كاوياني نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با پلتوكانگاس از فنلاند مبارزه مي كند و در صورت غلبه بر اين حريف در دور سوم به مصاف برنده كشتي ميان نمايندگان كشورهاي چك و قرقيزستان مي رود.
در وزن 84 كيلوگرم آرمان عليزاده عبدولي در دور اول به مصاف پاجورا از كشور استوني مي رود و در صورت پيروزي مقابل اين كشتي گير در دور دوم با برنده كشتي گيران لهستان و فنلاند مبارزه مي كند. در اين وزن 28 نفر به روي باسكول رفته اند.
در وزن 120 كيلوگرم كه 22 كشتي گير شركت كرده اند، امين ميرزازاده در دور نخست مقابل عزيزاف از تاجيكستان قرار مي گيرد و در صورت پيروزي بر اين كشتي گير در دور دوم با برنده كشتي گيران آمريكا و استوني روبرو مي شود.
رقابت هاي اوزان فوق از ساعت 11 و 30 دقيقه فردا (يكشنبه) برگزار مي شود.
براي آگاهي از آخرين اخبار ورزش ايران و جهان با كانال ايرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شويد.
ورزشي**9129**1569
تنظيم كننده: مهدي رهبر ** انتشار: علي حبيبي

سرخط اخبار ورزش