۱۳ مرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۱:۰۶
کد خبر: 82620293
۰ نفر
ایرنای مازندران رسانه برتر زیست محیطی شد

ساری - ایرنا - خبرگزاری جمهوری اسلامی مركز مازندران به خاطر توجه ویژه به اخبار و تحولات حوزه های مختلف زیست محیطی به عنوان رسانه برتر زیست محیطی در حوزه فضای مجازی معرفی شد .

دفتر ایرنا در مازندران در حدود 2 سال اخیر تلاش كرد تا با انتشار اخبار و گزارش های متفاوت و گسترده از مشكلات و فعالیت های زیست محیطی بویژه پیرامون پسماند، آلودگی های رودخانه ها و شناگاه های دریای خزر، احیاء تالاب میانكاله ، شكار غیرمجاز، جنگل هیركانی و دهها گزارش و اخبار دیگر رسالتش را در قبال حفاظت از محیط زیست انجام دهد.
در همایش تجلیل از محیط بانان و فعالان زیست محیطی كه پنجشنبه شب همزمان با ولادت امام رضا(ره) و هفته محیط بان با حضور مدیران ارشد سازمان حفاظت محیط زیست؛ تشكل های زیست محیطی و مسوولان محلی مازندران برگزار شد از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان رسانه برتر تقدیر شد.
همچنین در این مراسم از حسین فلاحتی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در حوزه محیط زیست مازندران نیز به عنوان خبرنگار برتر این حوزه تجلیل شد.
خبرگزاری فارس و مهر هم در حوزه رسانه های مجازی پس از ایرنا حایز رتبه دوم و سوم شدند.
در مازندران بیش از 100 پایگاه خبری، 10 دفتر نمایندگی خبرگزاری های دولتی و نیمه دولتی و دفتر نمایندگی 10 نشریه ملی فعالیت دارند و حدود 600 خبرنگار و عكاس در حوزه خبری در این خطه شمال كشور فعالیت دارند.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654