ورزشگاه عضدي رشت پر نشد، تماشاگران ميهمان جاي خبرنگاران را گرفتند

رشت - ايرنا - تيم هاي فوتبال سپيدرود رشت و سياه جامگان مشهد پنجشنبه شب در هفته دوم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر كشور به مصاف هم رفتند كه اين بازي، حاشيه هايي به همراه داشت.

به گزارش خبرنگار ايرنا در اين مسابقه كه در ورزشگاه شهيد عضدي رشت برگزار شد، تيم سياه جامگان مشهد با نتيجه 2 بر يك ميزبان خود را شكست داد.
به دليل تعمير و مرمت سكوهاي ورزشگاه شهيد عضدي رشت، اين بازي با حدود دو سوم گنجايش تماشاگران برگزار شد اما با اين وجود مسئولان اجازه ندادند كه سكوهاي سالم پر شود و باز جاي خالي در ورزشگاه وجود داشت. البته روبروي جايگاه به دليل تعميرات به طور كامل خالي از تماشاگر بود و به همين دليل جايگاه تماشاگران تيم ميهمان در اختيار طرفداران سپدرود قرار داده شد و اندك تماشاگران سياه جامگان نيز در جايگاه خبرنگاران حضور يافتند كه اين امر نيز جالب توجه بود چون بخش VIP ورزشگاه چندين و چند صندلي خالي داشت اما مسئولان هيات فوتبال ترجيح دادند كه اين تماشاگران جاي خبرنگاران را بگيرند تا با اين كار ، پيشاپيش روز خبرنگار را به اين قشر زحتمكش تبريك بگويند.
حدود يك ساعت قبل از آغاز مسابقه هر دو تيم براي گرم كردن وارد زمين بازي شدند و حدود 30 دقيقه مشغول گرم كردن خود شدند و تماشاگران نيز دراين مدت تيم سپيدرود و بازيكنانش را مورد تشويق قرار دادند.
قبل از آغاز مسابقه تعدادي از تماشاگران سپيدرود ، اكبر ميثاقيان سرمربي تيم سياه جامگان مشهد را تشويق كردند كه اين امر در پايان مسابقه با وجود شكست تيم سپيدرود تكرار شد.
كادر فني تيم سپيدرود رشت قبل از آغاز بازي با دسته گل به سمت نيمكت تيم سياه جامگان رفتند و با آنان روبوسي كردند و همچنين غلامرضا رضايي بازيكن جديد سپيدرود رشت قبل از آغاز بازي به سوي سرمربي سياه جامگان رفت و از ميثاقيان اجازه حضور در بازي را خواست.
راه اندازي اسكوبورد ورزشگاه شهيد عضدي نيز جالب توجه بود البته اين اسكوبورد از حدود دقيقه 65 دچار مشكل شد و گرچه پس از پنج دقيقه دوباره نتيجه بازي روي آن حك شد، اما تا انتهاي بازي با مشكلاتي همراه بود.
پيام ملكيان بازيكن تيم فوتبال سياه جامگان مشهد در دقيقه 79 با يك ضربه بسيار زيبا دومين گل تيمش را به ثمر رساند اما پس از به ثمر رسيدن گل ، حركات تحريك آميزي انجام داد كه اين حركات با واكنش تماشاگران نيز همراه بود و داور اين بازي نيز به اين بازيكن، كارت زرد نشان داد.
طرفداران و تماشاگران سپيدرود رشت براي تيم خود سنگ تمام گذاشتند و به طور مرتب اين تيم را تشويق كردند كه تشويق هاي ايسلندي آنان نيز جلوه خاصي به ورزشگاه داده بود.
البته پس از به صدا درآمدن سوت پايان بازي و شكست خانگي تيم سپيدرود رشت ، تماشاگران همچنان تيم خود را تشويق مي كردند و از بازيكنان و كادر فني تيم حمايت كردند.
خبرنگار: حسين مجرد ** انتشاردهنده: كبيري
7285/2007